Aróma difuzér DHARMA light

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

ROZMER

17 x 8,7 cm

KAPACITA ZÁSOBNÍKA NA VODU

200 ml

MNOŽSTVO PREMENENEJ TEKUTINY

40 ml/h

HMOTNOSŤ

520g

MATERIÁL

PP, ABS

BARVA

Drevená textúra svetlá

ČASOVAČ

1hod/3hod/6hod/ON

POPIS

Zle spíte? Horšie sa Vám dýcha? Trápi Vás alergia? Vyskúšajte nový aromadifuzér, ktorý pomôže nielen navodiť príjemnú atmosféru v miestnosti, ale vyčistí a zvlhčí vzduch pomocou vodnej hmly. Pri použití konkrétnych éterických olejov docielite upokojenie mysle alebo vyčistenie vzduchu od baktérií a spor húb, ktoré sú prítomné vo vzduchu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
85 €
zľava
47%
naša cena
45 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Tento difuzér odparuje vodu za pomoci ultrazvukových vĺn, bez použitia tepla. Vďaka tomu sa éterické oleje rozkladajú na mikročastice, bez toho aby sa olej zahrieval a tým si oleje zachovávajú nielen pôvodné vôňu, ale hlavne liečivé účinky. Pri správnom výbere oleja pôsobí liečivo proti bolestiam hlavy, nespavosti, ale aj na rôzne typy nádchy.

Použitie difuzéra je nadmieru jednoduché. Stačí naplniť nádobku studenou vodou a stlačiť tlačidlo. Difuzér začne okamžite vytvárať studenú vodnú pár. Po vyprázdnení zásobníka sa difuzér automaticky vypne, nehrozí teda žiadne riziko požiaru ako pri používaní klasických aromalámp s použitím otvoreného ohňa. Zároveň je chod zariadenia veľmi tichý.

Bez pridania éterických olejov slúži difuzér ako zvlhčovač vzduchu. Je vhodný do obytných priestorov, zasadacích miestností, ale aj masážnych a kozmetických salónov a wellnes centier. S použitím éterických olejov naopak je vhodné použitie v súkromnom priestore alebo v relaxačných zónach. K dokonalej atmosfére prispeje aj tlmené podsvietenie v rôznych farbách a intenzite.