Aróma difuzér TANTRA dark

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

ROZMER

17 x 22 cm

KAPACITA ZÁSOBNÍKA NA VODU

400 ml

MNOŽSTVO PREMENENEJ TEKUTINY

40 ml/h

HMOTNOSŤ

570 g

MATERIÁL

PP, ABS

FARBA

Drevená textúra tmavá

ČASOVAČ

1hod/3hod/6hod/ON

POPIS

Ste unavení, prepracovaní a chcete si oddýchnuť? Neviete vypnúť ani večer po práci? Vieme, ako pomocou difuzéra vyčistiť vzduch a pomocou aromaterapie navodiť atmosféru pre oddych a relaxáciu. Vďaka čerstvému vzduchu sa Vám bude nielen lepšie dýchať, ale zároveň si utriedite myšlienky a zrelaxujete myseľ.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
97 €
zľava
41%
naša cena
57 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Ultrasonický aróma difuzér zvlhčuje a čistí vzduch a pomocou ultrazvuku odparuje vodu na báze studenej hmly. Pri použití vonného oleja tak dochádza k rozbitiu esencií na mikročastice, čím sa zvyšuje celková efektivita liečivého účinku. Vďaka tomuto procesu sa silice neničia zahrievaním ako sa tomu deje u konvenčných aromalámp na sviečky a zároveň odpadá nepríjemný zápach z pálenia sviečok. Stlačením jediného tlačidla môžete v miestnosti zvlhčiť vzduch a navodiť príjemnú atmosféru nielen pre relaxáciu, ale napr. Aj na učenie alebo pred domácim cvičením.

Obsluha difuzéra je úplne jednoduchá, stačí naplniť zásobník studenou vodou najlepšie destilovanou, zatvoriť veko a stlačiť tlačidlo. V prípade nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne. Difuzér nevyužíva k odparovaniu teplo, teda nehrozí nebezpečenstvo spálenia alebo vzniku požiaru. Chod je maximálne tichý. Ako podkres možno využiť farebné podsvietenie v niekoľkých farbách pre dokonalosť okamihu.

Atraktívny dizajn sa hodí do interiéru v domácom i pracovnom prostredí. Použitie je vhodné aj do komerčných priestorov ako sú wellness a relaxačné zóny. Farebné podsvietenie umožňuje navodiť príjemnú atmosféru a umocniť zážitok alebo možno LED svetlo naopak úplne vypnúť. Zároveň je možné nastaviť intenzitu chladné hmly tak, aby prúdil čerstvý vzduch v rozmedzí 6-10 hodín na jedno naplnenie nádobky.