Aróma difuzér TANTRA light

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

ROZMER

17 x 22 cm

KAPACITA ZÁSOBNÍKA NA VODU

400 ml

MNOŽSTVO PREMENENEJ TEKUTINY

40 ml/h

HMOTNOSŤ

570g

MATERIÁL

PP, ABS

BARVA

Drevená textúra svetlá

ČASOVAČ

1hod/3hod/6hod/ON

POPIS

Ste unavení, prepracovaní a chcete si oddýchnuť? Neviete vypnúť ani večer po práci? Vieme, ako pomocou difuzéra vyčistiť vzduch a pomocou aromaterapie navodiť atmosféru pre oddych a relaxáciu. Vďaka čerstvému vzduchu sa Vám bude nielen lepšie dýchať, ale zároveň si utriedite myšlienky a zrelaxujete myseľ.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
97 €
zľava
41%
naša cena
57 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Ultrasonický aróma difuzér zvlhčuje a čistí vzduch a pomocou ultrazvuku odparuje vodu na báze studenej hmly. Pri použití vonného oleja tak dochádza k rozbitiu esencií na mikročastice, čím sa zvyšuje celková efektivita liečivého účinku. Vďaka tomuto procesu sa silice neničia zahrievaním ako sa tomu deje u konvenčných aromalámp na sviečky a zároveň odpadá nepríjemný zápach z pálenia sviečok. Stlačením jediného tlačidla môžete v miestnosti zvlhčiť vzduch a navodiť príjemnú atmosféru nielen pre relaxáciu, ale napr. Aj na učenie alebo pred domácim cvičením.

Obsluha difuzéra je úplne jednoduchá, stačí naplniť zásobník studenou vodou najlepšie destilovanou, zatvoriť veko a stlačiť tlačidlo. V prípade nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne. Difuzér nevyužíva k odparovaniu teplo, teda nehrozí nebezpečenstvo spálenia alebo vzniku požiaru. Chod je maximálne tichý. Ako podkres možno využiť farebné podsvietenie v niekoľkých farbách pre dokonalosť okamihu.

Atraktívny dizajn sa hodí do interiéru v domácom i pracovnom prostredí. Použitie je vhodné aj do komerčných priestorov ako sú wellness a relaxačné zóny. Farebné podsvietenie umožňuje navodiť príjemnú atmosféru a umocniť zážitok alebo možno LED svetlo naopak úplne vypnúť. Zároveň je možné nastaviť intenzitu chladné hmly tak, aby prúdil čerstvý vzduch v rozmedzí 6-10 hodín na jedno naplnenie nádobky.