Bezdotykový odpadkový kôš EXCLUSIVE nerezový guľatý senzorový 30L

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

FARBA

Nerez, chrom

ROZMERY

305 x 580 mm

MATERIÁL

Nerezová oceľ + ABS plast

OBJEM

30 litrov

NAPÁJANIE

4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky)

POPIS

Tento 30 litrový bezdotykový odpadkový kôš je vyrobený celý z nerezu. Len časť veka, ktorá sa otvára je z plastu s chrómovou farbou a spojovacia časť medzi telom koše a vekom je tiež z plastu, z dôvodu bezproblémového dosadania oboch častí. Tento kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z plastu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
130 €
zľava
62%
naša cena
49 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Odpadkový kôš - kritické miesto inak Vašej dokonale čisté domácnosti. Mikróby, baktérie, hniloba. To všetko priľne na Vašich rukách pri otváraní a zatváraní odpadkového koša. To všetko prenášate ďalej a šírite infekcie. Prečo sa takýmto rizikám vystavujete, keď existuje jednoduché riešenie? Bezdotykový kôš s infračerveným snímačom!

Automatické otváranie a zatváranie koša je zabezpečené mechanizmom, ktorý je uložený vo veku koša. Pri pohybe zhruba 20 cm pred senzorom dôjde k automatickému otvoreniu veka a po vhodení odpadkov sa kôš opätovne zavrie. Dokonalé riešenie. Koniec špinavých rúk, koniec infekcií.

Bezdotykový odpadkový kôš EXCLUSIVE je vysoko výkonný, nehlučný, s nízkou spotrebou a dlhou životnosťou. Jedná sa o veľmi elegantný doplnok do Vašej kuchyne, je vyrobený z nerezu s plastovými dotykovými plochami pre dokonalý uzáver.

Nedajte špine šancu, objednajte si ho ešte dnes!