Dávkovač mydla bezdotykový senzorový CLASSIC 500ml

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

Fotografie č.10

full thumb

Fotografie č.11

full thumb

Fotografie č.12

full thumb

Fotografie č.13

full thumb

FARBA

Nerez, chrom

ROZMERY

140 x 90 x 210 mm

MATERIÁL

Nerezová oceľ + ABS plast

OBJEM

500 ml

NAPÁJANIE

4 x AA batérie (nie je súčasťou dodávky)

POPIS

Tento bezdotykový dávkovač s objemom 500 ml je vyrobený z nerezu (telo dávkovača) a pochrómovaného plastu (vrchná časť). Spodná časť je z klasického čierneho plastu. Prístroj je možné upevniť tak na stenu, tak nechať stáť na umývadle, dreze či kdekoľvek budete chcieť.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
75 €
zľava
73%
naša cena
19,99 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Čistota pol zdravia! Jedine s bezdotykovým dávkovačom mydla si môžete byť istí, že Vaše ruky budú po umytí naozaj čisté. Koniec baktérií a nečistoty zo zásobníkov! Senzorový dávkovač pomáha chrániť pred baktériami, automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla. Komfortné použitie, dokonalá hygiena, krásny design - bezdotykový dávkovač CLASSIC 500 ml.

Bežné nádoby na tekuté mydlo, ale aj napr. na prípravok na umývanie riadu, sú rezervoárom všetkých mikróbov a baktérií, ktoré neustále útočia na náš organizmus. Stačí len nepatrný dotyk špinavých neumytých rúk a nákaza sa šíri o to viac, čím častejšie sa nádoby dotýkame. Bezdotyková technológia znamená koniec všetkým týmto nástrahám.

Len si predstavte situáciu v kuchyni - krája mäso na nedeľný obed alebo v garáži - máte špinavé ruky od motora - potrebujete si umyť ruky. Predtým ste zložito vymýšľali, ako vziať kocku mydla alebo vymáčknout kvapku toho tekutého, bez toho aby ste znečistili všetko okolo. Jedine s bezdotykovým dávkovačom máte situáciu pod kontrolou - ruky čisté, bez akejkoľvek kontaminácie baktériami a bez zašpinenia pracovného okolia.

Automatický bezdotykový dávkovač mydla je na vysokej estetickej a technickej úrovni a zaisťuje vysoký komfort pri jeho používaní. Môžno využiť pre dávkovanie umývacieho prostriedku na riad v kuchyni!

Dávkovač je napájaný zo 4 batérií typu AAA as veľmi vysokou účinnosťou je schopný pracovať rok a vydať až 10.000 dávok mydla alebo saponátu. Jednoduchá aplikácia - stačí priložiť ruku alebo objekt zhruba 10 cm pred senzor dávkovače a ten Vám automaticky mydlo odmeria, navyše je možné jednoducho nastaviť dávkovanie na tri úrovne (0.8ml/1.4ml/3ml).

Použitie dávkovača CLASSIC je veľmi široké, hodí sa pre domáce účely i verejných priestorov. Je vynikajúcim pomocníkom v kuchyni, kúpeľni, na toaletách v kancelárskych budovách, v reštauračných zariadeniach, ale ocenenie nájde aj v čakárňach nemocníc, na klinikách alebo v ordináciách lekárov, kde je kladený obzvlášť veľký dôraz na perfektné antibakteriálne a čisté prostredie.