Dávkovač mydla bezdotykový senzorový STYLE 250ml

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

FARBA

Nerez, chrom

ROZMERY

65 x 105 x 195 mm

MATERIÁL

Nerezová oceľ + ABS plast

OBJEM

250 ml

NAPÁJANIE

4 x AAA batérie (nie je súčasťou dodávky)

POPIS

Tento bezdotykový dávkovač s objemom 250 ml je vyrobený z nerezu (telo dávkovača) a pochrómovaného plastu (vrchná časť). Spodná časť je z klasického čierneho plastu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
50 €
zľava
76%
naša cena
11,99 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Povedzte baktériám a mikróbom Zbohom! Teraz je tu pre Vašu maximálnu osobnú hygienu plne automatický bezdotykový dávkovač mydla! Široké využitie v domácnosti alebo v kanceláriách, v ordináciách, čakárňach alebo na toaletách. Čistota, hygiena, vysoká estetická úroveň a pohodlné použitie - to je bezdotykový senzorový dávkovač STYLE!

Skúste odhadnúť, aké množstvo baktérií alebo mikróbov na Vás číha na nádobe s tekutým mydlom a koľko ľudí pred Vami sa dotklo tlačidla na dávkovači! Tomu je teraz koniec. S bezdotykovým senzorovým dávkovačom už nebude prenos mikróbov možný a znamená koniec všetkým možným chorobám.
Tento pokrokový bezdotykový dávkovač na mydlo možno využiť aj na tekutý prostriedok na umývanie riadu. K senzoru stačí priložiť ruku alebo predmet a dávkovač automaticky odmeria požadovanú dávku mydla alebo saponátu. Prístroj je vysoko efektívna a je schopný pracovať po celý rok a vydať tak na 10.000 dávok pri využití energie zo 4 batérií typu AAA. Dávkovanie je možné nastaviť na 3 úrovne - 0.8ml, 1.4ml a 3ml.

Len si predstavte, ako deti pribehnú z vonku celej umazané a beží do kúpeľne si umyť ruky. Už žiadna špina všade okolo ako predtým. Ruky čisté a rýchlo k obedu! Manžel sa vráti zo záhrady alebo garáže, špinavý od hliny, sadzí, prachu alebo oleja. Pred kúpou senzorového dávkovače musel rozmýšľať, ako vziať kocku mydla alebo vymáčknout kvapku tekutého mydla, bez toho aby sa znečistilo všetko okolo. Teraz je situácia pod kontrolou - ruky umyté, dávkovač bez akejkoľvek kontaminácie baktériami a okolie čisté!

Dávkovač STYLE je univerzálny a vhodný pre domáce účely - je perfektným pomocníkom v kuchyni, kúpeľni, ale rovnako tak aj vo verejných priestoroch - na toaletách v kancelárskych budovách av reštauračných zariadeniach. Ocenenie nájde aj v čakárňach, na klinikách alebo v nemocniciach, ordináciách či liečebniach, kde je kladený nadmieru veľký dôraz na čistotu a antibakteriálne prostredie.