ELOUGH magnetický nabíjací kábel E04 Apple

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

DĺŽKA

1 m

TYP NAPÁJANIA

Apple Lightning

MAXIMÁLNY NABÍJACÍ PRÚD

2,4 A

VÁHA

69 g

FARBA KÁBELU

Strieborná

FARBA KONEKTOROV

Strieborná

POPIS

ELOUGH E04 magnetický Apple kábel je úplná novinka. Nový inovovaný model E04, koniec skúmanie akú stranou nabíjací kábel zastrčiť. Akonáhle máte v Apple konektora svojho zariadenia ELOUGH adaptér tak máte vyhraté. A čo je na kábli tak prevratného a nové? Kábel vďaka magnetizmu nemožno spojiť inak ako správne. Apple adaptér máte stále zastrčený v telefóne, len k nemu priložíte kábel a nabíjate. Je veľmi jednoduché použitie napríklad v tme len po hmate. Priložené video Vám všetko osvetlí :) S káblom môžete nabíjať aj prenášať dáta. Kábel je kompatibilný ako s adaptérom pre Apple tak pre micro USB.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
32 €
zľava
53%
naša cena
14,90 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Spracovanie kábla ja na veľmi dobrej úrovni. Koncovka je z kovu a samotný kábel z odolného materiálu. Je testované na 30 000 zastrčení konektora.
Kábel je dlhý 1 m a samotný adaptér vyčnieva z konektora cca 1 mm. Maximálny nabíjací prúd je až 2,4A. Všetko je balené v úhľadné krabičke.

A ako sa ELOUGH používa? Je to veľmi jednoduché. Stačí použiť priložený Apple magnetický adaptér a zastrčiť ho do konektora v zariadení. Buď ho zasuniete rovno do zariadenia alebo nasadíte na kábel a zacvaknite s káblom. To je všetko. Kábel sa zo zariadenia nevyťahuje, ale jednoducho ho zlomíte hore alebo dolu.
Na koncovke je dokonca dióda, ktorá ľahko svieti a uľahčuje celú obsluhu.