ELOUGH magnetický nabíjací kábel E04 micro USB a Apple

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

DĺŽKA

1 m

TYP NAPÁJANIA

micro USB (Samsung, HTC, Sony, Xiaomi, Huawei, Lenovo atd.) i Apple

MAXIMÁLNY NABÍJACÍ PRÚD

2,4 A

VÁHA

69 g

FARBA KÁBELU

Strieborná

FARBA KONEKTOROV

Strieborná

POPIS

ELOUGH E04 magnetický micro USB i Apple kábel je úplná novinka. Nový inovovaný model E04, koniec skúmanie akú stranou nabíjací kábel zastrčiť. Akonáhle máte v micro USB alebo Apple konektora svojho zariadenia ELOUGH adaptér tak máte vyhraté. A čo je na kábli tak prevratného a nové? Kábel vďaka magnetizmu nemožno spojiť inak ako správne. Micro USB alebo Apple adaptér máte stále zastrčený v telefóne, len k nemu priložíte kábel a nabíjate. Je veľmi jednoduché použitie napríklad v tme len po hmate. Priložené video Vám všetko osvetlí :) S káblom môžete nabíjať aj prenášať dáta. Kábel je kompatibilný ako s adaptérom pre Apple tak pre micro USB.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
32 €
zľava
44%
naša cena
17,90 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Spracovanie kábla ja na veľmi dobrej úrovni. Koncovka je z kovu a samotný kábel z odolného materiálu. Je testované na 30 000 zastrčení konektora.
Kábel je dlhý 1 m a samotný adaptér vyčnieva z konektora cca 1 mm. Maximálny nabíjací prúd je až 2,4A. Všetko je balené v úhľadné krabičke.

A ako sa ELOUGH používa? Je to veľmi jednoduché. Stačí použiť priložený micro USB alebo Apple magnetický adaptér a zastrčiť ho do konektora v zariadení. Buď ho zasuniete rovno do zariadenia alebo nasadíte na kábel a zacvaknite s káblom. To je všetko. Kábel sa zo zariadenia nevyťahuje, ale jednoducho ho zlomíte hore alebo dolu.
Na koncovke je dokonca dióda, ktorá ľahko svieti a uľahčuje celú obsluhu.