Kancelárska stolička Alonso

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

MATERIÁL POŤAHU

PU - textilná koža

PODRÚČKA

Farbená, na pevno

MIN. VÝŠKA SEDADLA

47 cm

MAX. VÝŠKA SEDADLA

55 cm

HMOTNOSŤ

17,5 kg

ŠÍRKA

47 cm, s podrúčkami 62 cm

HĺBKA

50 cm

MIN. VÝŠKA

114 cm

MAX. VÝŠKA

122 cm, výška samotného operadla je 69 cm

NOSNOSŤ

do 150 kg

POPIS

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel a Alonso. Ste milovníci dizajnu? Máte radi žiarivé farby? Ste nadšenci do počítačových hier či milovníkov pretekárskych automobilov? Alebo naopak máte radi decentnosť, ale chcete mať moderné kancelárske kreslo? Z našich modelov kancelárskych kresiel si vyberiete! Všetky modely majú vysoký a pohodlný operadlo, celková výška kresiel je v rozmedzí 114-122 cm, u stoličiek 95-105 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje široký (47-50 cm) sedák s hĺbkou sedu 50 cm. Celková šírka kresla vrátane opierok je 62 cm. Nylonové, príp. čalúnené podrúčky, sú v cene. Zdvih je umožnený pomocou plynového piestu a sed možno nastaviť na výšku 47-55 cm. Mechaniky sú hojdacia s blokáciou. Poťahy sú z kvalitnej priedušné ekokože vo farbách podľa jednotlivých typov kresiel, kríže sú v prevedení nylon s univerzálnymi kolieskami. Nosnosť kresiel je v rozmedzí 130-150 kg. Kreslá sú dodávané v demonte v krabici, montáž je veľmi jednoduchá podľa priloženého návodu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
299 €
zľava
67%
naša cena
99 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Kto by nepoznal jedného z najúspešnejších pilotov F1 Fernanda Alonsa! A práve podľa španielskeho jazdca stajne Ferrari sa volá aj toto kreslo, kde sa snúbi decentné hra farieb s divokosťou, temperamentom a rozhodnosťou, ktorú musia mať nielen piloti F1, ale všetci, kto v dnešnej dobe chcú uspieť.

Toto kvalitné manažérske kreslo je určené pre denné kancelárske sedenie. Je vyrobené z kvalitných priedušných materiálov s presným prešitím, pevné čalúnené podrúčky a vysoké operadlo zaistí pohodlie pri práci u kancelárskeho stola alebo pri hraní počítačových hier.

Komfort zaisťuje extra vysoké operadlo (69 cm) a široký mäkčený sedák (šírka 47/hloubka sedu 50 cm). Celková výška je 114-122 cm, zdvih stoličky zabezpečuje plynový piest a jednoducho ovládateľná mechanika je hojdacia s aretáciou v základnej polohe. Dizajnový nylonový kríž je osadený kolieskami na všetky typy podláh. Nosnosť kresla je do 150 kg.