Kancelárska stolička Angel

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

MATERIÁL POŤAHU

PU - textilná koža

PODRÚČKA

Farbená, na pevno

MIN. VÝŠKA SEDADLA

47 cm

MAX. VÝŠKA SEDADLA

55 cm

HMOTNOSŤ

17,5 kg

ŠÍRKA

50 cm, s podrúčkami 64 cm

HĺBKA

50 cm

MIN. VÝŠKA

114 cm

MAX. VÝŠKA

122 cm, výška samotného operadla je 69 cm

NOSNOSŤ

do 150 kg

POPIS

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel a Alonso. Ste milovníci dizajnu? Máte radi žiarivé farby? Ste nadšenci do počítačových hier či milovníkov pretekárskych automobilov? Alebo naopak máte radi decentnosť, ale chcete mať moderné kancelárske kreslo? Z našich modelov kancelárskych kresiel si vyberiete! Všetky modely majú vysoký a pohodlný operadlo, celková výška kresiel je v rozmedzí 114-122 cm, u stoličiek 95-105 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje široký (47-50 cm) sedák s hĺbkou sedu 50 cm. Celková šírka kresla vrátane opierok je 62 cm. Nylonové, príp. čalúnené podrúčky, sú v cene. Zdvih je umožnený pomocou plynového piestu a sed možno nastaviť na výšku 47-55 cm. Mechaniky sú hojdacia s blokáciou. Poťahy sú z kvalitnej priedušné ekokože vo farbách podľa jednotlivých typov kresiel, kríže sú v prevedení nylon s univerzálnymi kolieskami. Nosnosť kresiel je v rozmedzí 130-150 kg. Kreslá sú dodávané v demonte v krabici, montáž je veľmi jednoduchá podľa priloženého návodu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
349 €
zľava
29%
naša cena
249 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Chcete si sedieť ako v bavlnke? Máte radi moderný štýl a sledujete nové trendy? Presne pre Vás je určené kreslo Angel v elegantnom čierno-bielom prevedení.

Dizajnové manažérske kreslo Angel je určené pre celodennú prácu v kancelárii, pre posedenie pri počítači alebo hranie počítačových hier v domácom prostredí. Vzhľadom k farebnému prevedeniu sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Kreslo je veľmi pohodlné vďaka vysokému operadla (69 cm) a širokému mäkčenému sedadla (šírka 47/hloubka sedu 50 cm). Celková výška kresla je 114-122 cm, plynový piest zaisťuje plynulý zdvih v rozmedzí 47-55 cm. Mechaniku možno ovládať veľmi jednoducho a je hojdacia s aretáciou v prednej polohe. Elegantný nylonový kríž je osadený univerzálnymi kolečky.Potah je z kvalitnej priedušnej ekokože. Nosnosť kresla je do 150 kg.