Kancelárska stolička El Diablo

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

MATERIÁL POŤAHU

PU - textilná koža

PODRÚČKA

Farbená, na pevno

MIN. VÝŠKA SEDADLA

47 cm

MAX. VÝŠKA SEDADLA

55 cm

HMOTNOSŤ

17,5 kg

ŠÍRKA

47 cm, s podrúčkami 62 cm

HĺBKA

50 cm

MIN. VÝŠKA

114 cm

MAX. VÝŠKA

122 cm, výška samotného operadla je 69 cm

NOSNOSŤ

do 150 kg

POPIS

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel a Alonso. Ste milovníci dizajnu? Máte radi žiarivé farby? Ste nadšenci do počítačových hier či milovníkov pretekárskych automobilov? Alebo naopak máte radi decentnosť, ale chcete mať moderné kancelárske kreslo? Z našich modelov kancelárskych kresiel si vyberiete! Všetky modely majú vysoký a pohodlný operadlo, celková výška kresiel je v rozmedzí 114-122 cm, u stoličiek 95-105 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje široký (47-50 cm) sedák s hĺbkou sedu 50 cm. Celková šírka kresla vrátane opierok je 62 cm. Nylonové, príp. čalúnené podrúčky, sú v cene. Zdvih je umožnený pomocou plynového piestu a sed možno nastaviť na výšku 47-55 cm. Mechaniky sú hojdacia s blokáciou. Poťahy sú z kvalitnej priedušné ekokože vo farbách podľa jednotlivých typov kresiel, kríže sú v prevedení nylon s univerzálnymi kolieskami. Nosnosť kresiel je v rozmedzí 130-150 kg. Kreslá sú dodávané v demonte v krabici, montáž je veľmi jednoduchá podľa priloženého návodu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
349 €
zľava
29%
naša cena
249 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Spomínate si na slávny superšportový automobil z rokov 1990-2001, ktorý vyrábala automobilka Lamborghini? Áno, diabol na štyroch kolesách - El Diablo, sa vyznačoval tzv agresívnym dizajnom. Podoba stoličky kopíruje čierno-čierne priedušné koženkové prevedenie, agresivitu nahrádza rozhodnosť, ktorá je pre manažérov a vedúcich pracovníkov úplnou nutnosťou. Dizajnové kreslo docenia aj nadšenci moderného dizajnu, počítačových hier či fanúšik motoristického športu.

Kreslo má super vysoké operadlo (69 cm) a veľmi široký mäkčený sedák (šírka 47/hloubka sedu 50 cm). Celková výška je 114-122 cm, zdvih stoličky zabezpečuje plynový piest a ľahko ovládateľná mechanika je hojdacia s aretáciou v prednej polohe. Odolný robustný kríž je z nylonu a kolieska univerzálne. Nosnosť kresla je do 150 kg.