Kancelárska stolička PREDATOR

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

MATERIÁL POŤAHU

PU - textilná koža

PODRÚČKA

čierná, polohovacie

HMOTNOSŤ

18 kg

ŠÍRKA SEDADLA

53 cm, s podrúčkami 68 cm

HĺBKA SEDADLA

49 cm

MIN. VÝŠKA

125 cm

MAX. VÝŠKA

133 cm

NOSNOSŤ

do 150 kg

MIN. VÝŠKA SEDADLA

47 cm

MAX. VÝŠKA SEDADLA

55 cm

POPIS

Pre maximálne výkony nielen pri počítačových hrách Trávite pri počítači celé dni a týždne? Máte náročné dni a k tomu sedíte na nepohodlné kancelárskej stoličke? Žijete v strese a k tomu trpíte bolesťami chrbta, kĺbov, opuchy nôh? Kúpte si kancelársku stoličku Predator vhodnú na dlhé sedenie!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
222 €
zľava
42%
naša cena
129 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Seďte pohodlne a štýlovo, či už v práci alebo doma pri hraní počítačových hier! Kancelárska stolička Winner je ideálnym riešením pre moderné a úspešné, ktorí vyžadujú pohodlie, ale zároveň sa nebojí dynamického prístupu a moderných trendov.

Väčšina dnešnej populácie trpí bolesťami chrbta. Nevhodné pracovné prostredie, zlá ergonómia sedenia, nezdravá strava, málo spánku a pohybu na čerstvom vzduchu, to všetko súvisí s tým, ako zle sa cítite.

Skúste to zmeniť s kancelárskou stoličkou Predator. Táto stolička je nielen vhodná pre dlhodobé a náročné sedenie, ale zároveň spĺňa najvyššie požiadavky užívateľov. Je sklopiteľné do 180 ° s možnosťou hojdania pre striedavý sed a možné uvoľnenie chrbtových svalov. Je vhodná pre hráčov počítačových hier rovnako ako pre manažérov, ktorí lipnú na kvalite, ale zároveň sa nebojí inovácií a módnych trendov.

U stoličky je možné ideálne nastaviť výšku sedu v rozmedzí 47 až 55 cm, celková výška stoličky je 125 až 133 cm, čo umožňuje pohodlné sedenie aj pre osoby s výškou 180 cm a s váhou do 150 kg. Dostatočne široký a ideálne tvarované sedadlo a vysoké operadlo zaisťujú maximálny komfort. Pre ešte väčšiu spokojnosť pri práci slúži hlavový a bedrovej vankúšik. Perfektné stabilita je zaistená kovovým krížom s univerzálnymi polyuretánovými kolieskami. Poťah je kvalitný mäkčená PU kože.

Kancelárska stolička je ponúkaná v dvoch farebných variantoch - vo farbe zelenej Winner a v červenej Predator.