KOZMETICKÉ MAKE-UP ZRKADLO S LED OSVETLENÍM ČIERNÉ

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

POČET LED

16 ks

VYPÍNAČ SVETLA

Dotykový

FARBA

Čierná

VÝŠKA

26 cm

ŠÍRKA ZRKADLA

16,5 cm

VÝŠKA ZRKADLA

21,5 cm

ROZMER ZÁKLADNE

16x12 cm

NAPÁJANIE

Batérie 4xAA

ZVäČŠUJÚCI ZRKADLO

10x (na prísavku)

POPIS

Chcete byť krásna, pekne sa nalíčiť, ale nemáte pre to podmienky? Zlé svetlo alebo lom svetla zrkadla, ktoré Vám neumožní naniesť poriadne make-up, tvárenku, rúž alebo riasenku? Kozmetické make-up zrkadlo s LED osvetlením tento problém vyrieši. Od teraz sa môžete cítiť ako v profesionálnej maskérni!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
36 €
zľava
42%
naša cena
21 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Zrkadlo s LED osvetlením obsahuje 16 jasných svetelných diód, ktoré vyžarujú mäkké biele svetlo, ktoré Vám umožnia naniesť kozmetické prípravky aj za zhoršených podmienok - za šera alebo aj v úplnej tme. Pre rôzne potreby použitia možno zároveň nastaviť zrkadlo v pozíciách 180 °, čo sa hodí pri česaní účesov. Zrkadlo je ľahké a prenosné, možno postaviť na akýkoľvek povrch v kúpeľni alebo na kozmetický stolík v spálni. Povrch zrkadla je z odolného ABS plastu s úpravou proti poškriabaniu.

10x zväčšenia je ideálny pre starostlivosť o pleť a pre dokonalé nalíčenie. Zrkadlo poskytuje jasnú a veľkú obrazovku pre pohľad na celú tvár, ale má aj vysoké rozlíšenie pre konkrétny detail alebo kontúru tváre. Osvetlenie je možné jednoducho vypnúť pri dostatočnom dennom svetle. Vďaka perfektnému svetlu líčenia a úprava zovňajšku trvá celkovo kratší čas.

Zrkadlo je možné napájať 4x AA batériami alebo pripojením cez USB. Pri napájaní batériami môže pracovať nepretržite vďaka nízkej spotrebe LED diód veľmi dlhú dobu. Dlhým stlačením dotykového tlačidla možno upraviť jas príp. svetlo úplne vypnúť.

Toto zrkadlo je ideálnym tipom na darček pre dievčatá a ženy každého veku. Alebo snáď existuje nejaká žena, ktorá sa nechce páčiť?