LED solárne vonkajšie svetlo svietidlo, 46 LED so senzorom, bezdrôtové, iPRO

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

POČET LED

46 ks

MATERIÁL

ABS+PC

VODEODOLNOSŤ

IP65

ROZMER

152x105x46 mm

VÁHA

220 g

SOLÁRNY PANEL

5,5 V / 0,72 W

NABÍJACIE BATÉRIE

3,7 V / 2200 mAh

POPIS

Parkovať v tme v garáži? Chystáte sa do dvora s baterkou? Postávať za šera na terase? Prečo, keď môžete mať svetlo? Riešením všetkých týchto situácií je solárna svetlo s pohybovým senzorom s možnosťou nastaviť intenzitu svietenia podľa aktuálnej potreby.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
36 €
zľava
34%
naša cena
23,90 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Naše vysoko výkonné svetlo s 46 LED diódami je dostatočné na osvetlenie priestoru pred domom, garážou alebo na terase. Vďaka 5 bočným diódam sa rozptyl svetla uskutočňuje vo väčšej miere ako konvenčné svetlá, ktoré sú k dispozícii na našom trhu. Súčasne má svetlo vysoký svetelný výkon a je dostatočné na svetlo v tme alebo v tme. Zabudovaný snímač pohybu detekuje pohyb v rozmedzí 3-8 m pri uhle 120 °, pričom rozpoznáva falošný pohyb (pohybujúce sa vetvy, vietor atď.).

Toto vonkajšie osvetlenie je vybavené solárnym panelom s batériami, ktoré akumulujú energiu počas dňa a potom zapínajú svetlá v noci podľa zvoleného nastavenia. Dĺžka svetla závisí od dobíjania batérií počas dňa - v závislosti od intenzity slnka, dĺžky svetla v určitý deň, ale aj od poveternostných podmienok, napríklad pri veľmi studenom a zamračenom dni, batéria nestačí na celú noc. Za ideálnych podmienok sú batérie úplne nabité v priebehu 6-8 hodín.

Intenzita nočného svetla môže byť nastavená v 3 variantoch s prepínačom, zvolená možnosť sa odrazí po tme:

- výrazné svietenie - v tme svietia naplno 4-6 hodín pri dostatočnom nabíjaní paneli slnečným svitom počas dňa;

- tlmené senzorové svietenie - po zotmení sa zapne tlmené osvetlenie na max. 12h a pri zaznamenaní pohybu sa rozsvieti naplno na dobu 17-20 sekúnd, potom sa vráti do tlmeného osvetlenia;

- senzorové osvetlenie - pri nezaznamenanie pohybe je svetlo vypnuté a len pri detekcii pohybu sa rozsvieti do výrazného osvetlenia na 17-20 sekúnd, potom sa opäť vypne. Toto nastavenie je vhodné napríklad pre bránu alebo vstupné dvere.

Inštalácia svetla trvá len niekoľko sekúnd a každý to dokáže zvládnuť. Použitie je vhodné vo všetkých vonkajších oblastiach, svetlo je vodotesné (IP65), prašné, vysoké teploty a pádu. Využite svoju energiu zo slnka a urobte bezpečnejší dom, pustite svetlo, nie nezvaní hostia!