LED solárne vonkajšie svetlo svietidlo, 86 LED so senzorom, bezdrôtové, iPRO

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

POČET LED

86 ks

MATERIÁL

ABS+PC

VODEODOLNOSŤ

IP65

ROZMER

198x105x46 mm

VÁHA

410 g

SOLÁRNY PANEL

5,5 V / 0,72 W

NABÍJACIE BATÉRIE

2 x 3,7 V / 2200 mAh

POPIS

Potrebujete osvetliť príjazdovú cestu, nádvorie alebo zadnú časť domu? Hľadáte ekonomické a efektívne vonkajšie osvetlenie? Riešením je solárna svetlo s pohybovým snímačom s nastaviteľnou intenzitou svietenia.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
56 €
zľava
34%
naša cena
36,90 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Vonkajšie solárne svetlo je osadené 86 LED diódami pre dostatočné osvetlenie priestoru v neuveriteľných 270 ° vďaka postranným LED diódam. Súčasne svetelný výkon 950 lúmenov zabezpečuje vysokú kvalitu osvetlenia v tme aj v úplnej tme. Svetlo je vodotesné (IP65), odolné voči prachu, vysokej teplote a pádu. Snímač pohybu je schopný detegovať pohyb v rozmedzí 10 až 120 °. Snímač pohybu (PIR) je veľmi efektívny a menej citlivý na nežiaduce zaznamenávanie pohybov vetvenia.

Svetlo je vybavené solárnym panelom, ktorý zhromažďuje energiu počas dňa a ukladá ho do vložených batérií (2x Li-ion batéria). Počas noci sa osvetlenie zapne podľa nastaveného režimu. Dĺžka svetla závisí od dobíjania batérií podľa intenzity slnečného žiarenia, poveternostných podmienok a dĺžky svetla v určitý deň.

Intenzita nočného svetla sa dá nastaviť v 3 možných variantoch s prepínačom (zvolená možnosť sa bude odrážať po tme alebo v tme):

- výrazné osvetlenie - výrazné svetlo v tme plných 4-6 hodín pri intenzívnom nabíjaní paneli slnečným svitom 7-8 hodín;

- tlmené senzorové osvetlenie - po zotmení sa automaticky zapne tlmené osvetlenie, pri detekcii pohybu sa rozsvieti naplno na dobu 17-20 sekúnd, pri nezaznamenanie pohybe sa svetlo opäť stlmí do úsporného režimu osvetlenia;

- senzorové osvetlenie - po zotmení sa svetlo rozsvieti do výrazného osvetlenie len za predpokladu zistení pohybu na 17-20 sekúnd, pri nezaznamenanie pohybe sa svetlo úplne vypne.
 
Inštalácia tohto svetla je veľmi jednoduchá bez potreby napájacích káblov. Použite na osvetlenie príjazdovej cesty, vchodu, záhrady alebo garáže. Chráňte seba i svoj majetok efektívne so solárnym svetlom s pohybovým senzorom!