Odpadkový kôš bezdotykový EFFECTIVE guľatý senzorový 50L

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

FARBA

Nerez, čierná

ROZMERY

305 x 865 mm

MATERIÁL

Nerezová oceľ + ABS plast

OBJEM

50 litrov

NAPÁJANIE

4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky)

POPIS

Tento 50 litrový bezdotykový odpadkový kôš je vyrobený celý z nerezu. Len časť veka, ktorá sa otvára je z čierneho plastu a spojovací časť medzi telom koše a vekom je tiež z plastu, z dôvodu bezproblémového dosadania oboch častí. Svojou výškou je ideálny pre chovateľa vyšších psov, tj. pes sa dovnútra nedostane. Tento kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z plastu.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
170 €
zľava
62%
naša cena
65 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Automatický bezdotykový kôš s infračerveným senzorom je konštruovaný a vyrobený tak, aby urobil Váš život jednoduchší. Kôš je vyrobený najmodernejšou technológiou za použitia najkvalitnejších materiálov. Tento vysoko výkonný, nehlučný, bezdotykový kôš s nízkou spotrebou a dlhou životnosťou je ideálnym spotrebičom do Vašej modernej domácnosti.

Je vedecky dokázané, že mikróby a baktérie, ktoré sa nachádza v domácnosti, veľmi škodí nášmu zdraviu a oslabujú imunitu. Títo mikróby a baktérie sa v domácnosti najviac drží na veku a po stranách odpadkového koša. Tieto baktérie a mikróby potom ďalej prenášame na čokoľvek čoho sa dotkneme a tým tieto organizmy dostávajú ďalšiu šancu sa množiť. Tomu je teraz koniec, vďaka bezdotykovému a tým pádom veľmi hygienickému princípe tohto odpadkového koša.

Stačí priložiť ruku alebo objekt zhruba 20 cm pred senzor koša a veko sa automaticky otvorí. Po odhodení odpadu sa veko automaticky zase uzavrie. Celý mechanizmus je uložený vo veku koša, je tu infračervený senzor, ktorý je pomocou elektronického zariadenia spojený s mechanickým otváraním veka.