Slúchadla VEHO 360° Z-1 oranžová

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

VEĽKOSŤ REPRODUKTORA

10 mm

FREKVENČNÝ ROZSAH

20 - 20 000 Hz

CITLIVOSŤ

96 dB (+/-3 dB

IMPEDANCIA

16 Ohm

DĺŽKA KÁBLA

120 cm

VSTUP

3,5 mm

HMOTNOSŤ

2 g

STANDARD

CE a RoHS

POPIS

Ešte nikdy nebol počúvanie hudby väčší rozkošou než so slúchadlami Veho 360 ° Z - 1 . Špičková kvalita prevedenia a výber materiálov , dokonalý zvuk a skvelá ergonómia , zaujímavý dizajn k tomu . Tieto slúchadlá jednoducho musíte mať ! Celosvetovo predaných viac ako 10 mil. kusov!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
39 €
zľava
26%
naša cena
29 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

In aurálne ( špuntové ) slúchadlá Z - 1 sú vybavené technológiou izolujúce okolitý hluk . Vďaka tomu nebudete nijako rušení pri počúvaní hudby či hovoreného slova , môžete sa bez obáv z okolitého šumu ponoriť do jednotlivých tónov obľúbené melódie . Presný a verný zvuk , kryštalicky čisté výšky a basy , vysoký frekvenčný rozsah - to sú nové slúchadlá Veho 360 ° . Vysoká citlivosť zvuku 96 db ( + / - 3 bd ) , 10 - milimetrový reproduktor s basy a frekvenčný rozsah 20 - 20 000Hz ocenia trénované ucho aj toho najväčšieho hudobného labužníka .

Slúchadlá sú taktiež vybavené flexibilným systémom proti zamotania (plochý kábel), čo predlžuje životnosť kábla . Kábel má ideálnu dĺžku 120 cm . Pre dokonalý zážitok z počúvania si môžete vybrať z niekoľkých veľkostí výmenných náušníkov , ktoré Vám budú presne pasovať do ucha . Ich hmotnosť je extrémne nízka ( 2g ) a nosenie príjemné aj pri dlhotrvajúcom počúvaní . Kábel s poniklovanými konektormi 3,5 mm je vhodný do každého chytrého telefónu , iPOD , iPhone , MP3 zariadení a iných hudobných prehrávačov .