Sťahovacie popruhy 2 ks, popruh na sťahovanie 284 x 75 mm

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

POČET

2 ks

NOSNOSŤ

400 kg (1 ks)

MATERIÁL

Polypropylen

ŠÍRKA POPRUHU

75 mm

DĺŽKA POPRUHU

2,84 m

HRÚBKA POPRUHU

1,45 mm

FARBA

oranžová

POPIS

Budete sa pohybovať? Potrebujete ťahať ťažké veci? Presuňte klavír alebo skrinku z podlahy na podlahu? Každý krok sa uskutoční pomocou ergonomických pásov popruhu predlaktia. POZOR NA PODOBNE VYZERAJÚCICH NAPODOBENINY, KTORÉ PREDÁVAJÚ INÝ PREDAJCI. SÚ SÍCE LACNĚJŠIE, ALE OVEĽA UŽŠIE A TENŠIE A NA SŤAHOVANIE NEVHODNÉ.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
39 €
zľava
41%
naša cena
22,90 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Popruhy sú ergonomicky navrhnuté tak, aby podporovali správne zdvíhacie techniky a znižovali riziko zranenia chrbta alebo nohy pri opakovanom zdvíhaní ťažkých predmetov. Tieto pásky používajú pákový efekt, ktorý spôsobuje, že prepravované zásielky vyzerajú až o 66 percent ľahšie. To uľahčuje pohyb nahor a nadol pri otáčaní okolo rohov alebo schodov. Popruhy sú vyvinuté pre zaťaženie do 400 kg. Celková dĺžka popruhov je 2,85 m.

Ručné vozíky alebo schodiskové rudlíky môžu poškodiť podlahu, poškriabať alebo odrieť plávajúce alebo drevenú podlahu, urobiť jamky v linoleu alebo v korku, naštiepnúť dlaždice, obrúsiť hrany schodov ... Pre sťahovanie vecí v domoch a bytoch je preto vhodnejšie využiť popruhov. Ušetríte nielen podlahy a schody z poškodenia, ale hlavne pri presúvaní služieb a sťahovaní služieb.

Sťahovanie s forearm Forklift je jednoduché a rýchle, vďaka nastaviteľnej dĺžke popruhov úplne bezpečné - popruhy možno nastaviť podľa veľkosti prenášaného predmetu (SM, MED, LG, XL). Popruhy, ktoré môžete držať kedykoľvek po ruke, uložené v dielni alebo v kufríku, v kufri auta, sú cenovo dostupné a pohybujú sa s nimi je veľmi jednoduché.