Teleskopická selfie tyč Yunteng s bluetooth ovládačom

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

DĺŽKA (ZLOŽENÝ STAV)

425 mm

DĺŽKA (ROZLOŽENÝ STAV)

1230 mm

VÁHA

0,3 kg

NOSNOST

2 kg

MATERIÁL

Hliník, ABS

POPIS

Profesionálna TELESKOPICKÁ "SELFIE" TYČ Hľadáte kvalitný držiak na autoportréty? Potrebujete selfie tyč, ktorá by sa neprehýbala ani pri väčšom zaťažení, ale zároveň umožnila široký záber? Už nehľadajte, profesionálny teleskopický držiak Yunteng spĺňa všetko, čo si prajete.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
49,99 €
zľava
70%
naša cena
14,99 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Vďaka ľahko nastaviteľné dĺžke pomocou aretačných svoriek možno roztiahnuť tyč do neuveriteľných 125 cm. Držiak možno vysunúť pomocou 3 vysúvacích stupňov zo základných 42,5 cm na 67,5 cm, 94 cm alebo 125 cm. Tyč má nosnosť neuveriteľné 2 kg a neprehýba sa ani pri maximálnom vysunutí. Samozrejmosťou je otáčací koncová hlava (180 °) sa statívovým skrutkou 1/4 '' pre upevnenie kamery, fotoaparátu alebo mobilné telefóny. Na protišmykovú podložku možno pripevniť akýkoľvek mobilný telefón s rozmerom 5 až 8,8 cm. Vďaka bluetooth ovládačmi, ktorý sa jednoducho synchronizuje s mobilným zariadením, budú vaše autoportréty dokonalé. Pre jednoduché fotografovanie a dokonalý záber selfie je vstavané aj zrkadlo. Yunteng je kompatibilný so systémami iOS 5.0 / Androidom 4.3 alebo vyššími verziami.
 
Držiak Yunteng je vyrobený zo zliatiny hliníka, perfektne drží tvar a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Gumová rukoväť s drážkami zaistí bezpečný a pevný úchop. Zároveň je vďaka svojej nízkej hmotnosti ideálny na cesty, pre natáčanie vašich video denníkov a videoblogy, uplatnenie nájde pri outdoor prechádzkach, horských túrach alebo lyžiarskych výletoch, ale aj pri spoločenských udalostiach ako sú koncerty alebo svadby.