TŘÍPANELOVÉ KOZMETICKÉ MAKE-UP ZRKADLO S LED OSVETLENÍM BIELE

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

POČET LED

21 ks

VYPÍNAČ SVETLA

Dotykový

JAS

Nastaviteľný vypínačom

FARBA

Biela

VÝŠKA

28 cm

ŠÍRKA ZRKADLA

18 cm

VÝŠKA ZRKADLA

21,5

ROZMER ZÁKLADNE

16x12 cm

NAPÁJANIE

4xAAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

POPIS

Kozmetické zrkadlo je nepostrádateľný doplnok každej ženy. Predstavujeme nové kozmetické zrkadlo s LED osvetlením, s ktorým sa budete môcť líčiť ako filmová hviezda alebo popová star. Pre profesionálne líčenie nestačí púhy odraz v zrkadle, potrebujete skvelý lom svetla a dostatočné osvetlenie pre presné a jasné kontúry líčenie, pre dokonalé nanesenie make-upu či učesané účesu. Presne to spĺňa zrkadlo VANITY.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
40 €
zľava
40%
naša cena
24 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Trojdielne kozmetické zrkadlo VANITY je ideálny pre všetky kozmetické úpravy tváre a česanie účesu. Vďaka nastaviteľným bočniciam dá dobre vidieť celú tvár vrátane tvárí a krku naraz, čo ocenia všetky dámy napr. Pri nanášaní make-upu. Už žiadny farebný rozdiel alebo predel medzi farbou kožou a naneseným make-upom! Vďaka LED osvetlenie možno výborne tónovať nanesení krému, upraviť obočie alebo kontúrovej linky nehľadiac na dennú alebo nočnú dobu.

Plocha zrkadla má ideálnu veľkosť 28x18 cm pre použitie na kozmetickom stolíku, pevné držadlo stojančeku zaistí stabilitu. Zrkadlo je osadené celkom 21 LED žiarovkami, ktoré sú rozdelené rovnomerne po oboch stranách centrálneho zrkadla. Napájanie je zabezpečené 4 AAA batériami, príp. dá zapojiť cez micro USB. Vďaka nízkej spotrebe LED diód pracuje zrkadlo veľmi dlhú dobu bez potreby výmeny batérií. Zrkadlo možno ľahko prenášať a postaviť na akýkoľvek povrch v kúpeľni alebo na kozmetický stolík. Rám zrkadla je z odolného plastu.

Chcete vyniknúť na party alebo na plese úžasným líčením a účesom? S kozmetickým zrkadlom VANITY vám pôjde líčenie ľahšie ako zvyčajne a príhodné svetlo vám umožní vykúzliť atraktívny zovňajšok za krátku chvíľu. Milé dámy, tentoraz budete čakať na svojich partnerov vy!