Univerzálny strieborný držiak telefónu, tabletu na stôl SA1

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

Fotografie č.10

full thumb

Fotografie č.11

full thumb

Fotografie č.12

full thumb

FARBA

Strieborná

ROZMERY

100 x 77 x 100 mm

VYUŽITEĽNOSŤ PRE

Všetky smartphony a tablety

MATERIÁL

Hliník a savý polyuretán

ZNAČKA

iPRO

POPIS

Hľadáte neustále svoj mobilný telefón? Alebo sa povaľuje po stole medzi dokumentmi a kancelárskymi papiere a trápi vás, že ho po pár dňoch máte už odretý a poškriabaný? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať geniálny držiak na smartphone! Telefón budete mať stále po ruke a zároveň nedôjde k jeho poškodeniu!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
29,99 €
zľava
73%
naša cena
8 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Držiak SA1 je jedinečný svojou technológiou prísavky a výnimočný svojim elegantným vzhľadom. Prichytenie je rýchle na akúkoľvek rovnú a hladkú plochu, či už je to stôl, chladničky alebo dlaždice v kúpeľni. Bezpečne a pevne drží každý mobilný telefón, smartphone alebo tablet pomocou priľnavé plochy, ktorá nezanecháva žiadne zvyšky či lepidlo a nepoškodí tak vaše mobilné zariadenie. Maximálne jednoduchá údržba pomocou obyčajnej lepiacej pásky zaistia dlhú životnosť držiaka.

Držiak je vyrobený z lešteného eloxovaného hliníka, čo zaisťuje nielen atraktívny vzhľad, ale vyznačuje sa aj mnohými prednosťami. Vďaka eloxaci je viac odolný voči mechanickému poškodeniu, ale aj voči zašpineniu, čo uľahčuje údržbu. Je pevný a neprehýba sa pri každodennom používaní ako lacnej držiaky. Jeho použitie je úplne jednoduché a telefón možno sňať zo stojanu pohybom jednej ruky jemným vytočením.

V balení je priložený aj plastový háčik, ktorý môžete prisať na držiak a do neho vložiť Váš telefón alebo tablet.

Držiak SA1 sa pre svoj business look hodí aj ako firemný darček alebo pozornosť pre obchodných partnerov, ktorí ocenia dokonalé krivky a exkluzívny materiál stojančeku na telefón a súčasne jeho praktickosť.