Vodeodolný bluetooth speaker do kúpeľne modrý

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

BLUETOOTH SUPPORT

3.0+EDR

DOSAH

10 metrov

FREKVENČNÉ PÁSMO

2,4 GHz

NAPÁJANIE

DC5V/100-120mA

BATÉRIE

3.7 V 400 mAh lithium

NABÍJACÍ ČAS

cca 3 hodiny

DOBA PREVÁDZKY

cca 6 hodín

IP STUPEŇ

IPx4

BARVA

modrá

ROZMER

85x85x45 mm

MATERIÁL

ABS/silicon/PP

POPIS

Prednosťou tohto bluetooth reproduktora je jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou tlačidiel so symbolmi (stop/play, zapnúť/vypnúť, predchádzajúca/ďalšia skladba a zároveň pri dlhom stlačení tlačidla zníženie/zvýšenie hlasitosti, hovor zdvihnúť/položiť). Hudbu možno púšťať po spárovaní so zariadením s technológiou bluetooth (notebookom, mobilným alebo šikovným telefónom, tabletom, apod) Tento model je maximálne vodeodolný, navyše s praktickou prísavkou je ideálne do vlhkého prostredia. Ďalším plusom tohto modelu je možnosť hovory nielen pomocou handsfree prijímať, ale taktiež možnosť vyvolať posledné volané číslo pomocou dvojstiskom tlačidlom so symbolom hovoru.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
79,99 €
zľava
90%
naša cena
8 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

"...what a wonderful world... " Príjemná hudba sa line kúpeľňou, človek si užíva zaslúžené chvíľky odpočinku po celodennej práci. Ešte vyriešiť jeden telefonát, škoda... Ale vlastne, prečo to neurobiť práve z napustenej vane plnej peny a vonné esencie? Ale čo keď mi spadne telefón do vody?

Konečne vo vani. Horúca voda pomaly uvoľňuje každučký sval vo Vašom zmorení tele, vy a Vaša partnerka ste sa na tento okamih tešili celý deň... Ale nie! Zvoní mobil. To mám teraz vyliezať z vane? Podlaha bude mokrá, prechladnú, ale čo keď je to šéf? Prečo si nepoviem telefonát priamo z vane? Máte snáď strach, že sa Váš šikovný telefón vlhkosťou poškodí!? Ale prečo? Ako sa niekto tak vôbec môže pýtať? Veď ten chytrý telefón stál niekoľko tisíc! Jednoducho! Počúvajte hudbu v kúpeľni bez rádia a telefonujte bez mobilného telefónu... Ako?!

Vďaka novému BLUETOOTH SPEAKERu (reproduktora), ktorý prenáša hudbu škárovaním s akýmkoľvek zariadením s technológiou Bluetooth. Vďaka vstavanému handsfree mikrofónu možno aj telefonovať vo vlhkom prostredí, z vane, sprchy alebo od bazéna. BLUETOOTH SPEAKER je to pravé technologické riešenie do Vašej kúpeľne a pre Vaše pohodlie.

Zariadenie má mimoriadny dosah až 10 m pomocou Bluetooth 3.0 + EDR. Výdrž batérie je cca 6 hodín a nabíjací cyklus integrovanej batérie je 3 hodiny pomocou USB kábla. Stav batérií indikuje LED kontrolka, červená farba pri plnom dobití zhasne. Zariadenie sa zapína dlhým stlačením tlačidla zapnúť/vypnúť než preblikne LED kontrolka červenú a následne modrou farbou, kedy je zariadenie pripravené na párovanie. Po prvom spárovaní dochádza k párovanie s Vaším zariadením už automaticky. Obsluha BLUETOOTH Speaker je maximálne jednoduchá a zvládne ju naozaj každý!
Už len zostáva sa započúvať. "What a wonderful world ..."

Nádherný svet, ktorý si vytvoríte vďaka takým technickým vychytávkam ako je BLUETOOTH SPEAKER. Na čo ešte čakáte? Kúpte si ho hneď teraz a vytvorte si v kúpeľni svoj svet pohody!