Vyhrievané bezdrôtové vložky do topánok veľ 35-37 s ovládaním teploty pomocou ovládača značky Dr. Warm

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

MATERIÁL

bavlna/polyester

VEĽKOSŤ TOPÁNOK

35 až 37

NAPÁJANIE

lítiová nabíjacia batéria vnútri vložky - 1500 mAh

FARBA

multifarebná

OVLÁDANIE / NASTAVENIE TEPLOTY

diaľkovým ovládaním - 38 +/-2°C, 42 +/-2°C, 46 +/-3°C

DOBÍJANIE

priloženým adaptérom (220V) pres micro USB - 3 hodiny

POPIS

Jedná sa o model roku 2016 s tvarovanou klenbou a micro USB konektorom pre nabíjanie. Vyhrievané vložky udrží Vaše chodidlá v teple. Vnútri vložky je vykurovacie teleso, ktoré je napájané batériou priamo vo vložke. Teplota sa ovláda priloženým diaľkovým ovládačom.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
185 €
zľava
46%
naša cena
99 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Trápi Vás studené nohy? Trpíte na bolesti kĺbov z chladu? Bojíte sa, že prechladnú pri čakaní na rannej autobus, prácu vonku, na prechádzkach, cyklovýletoch alebo pri zimných športoch?

Máme pre Vás riešenie! Vyhrievané vložky do topánok! Až 8 hodín hrejivého pocitu vo Vašich topánkach. Koniec nepríjemnému pocitu chladu, koniec prechladnutia a nádchy zo zimy. Doprajte svojim celodenne zaťažovaným končatinám pohodlie a luxus v podobe tepla vyhriatych topánok za akéhokoľvek počasia a mrazu.

Vyhrievané vložka do topánok slúži k udržaniu Vašich chodidiel v teple. Vnútri vložky je vykurovacie teleso, ktoré je napájané batériou. Jedná sa už o 2. generáciu vyhrievaných vložiek do topánok. Oproti 1. generácii sú už vložky bezdrôtové a batéria je uložená priamo vo vložke, odpadá tak pripevnenie batérie na lýtko. Vyhrievanie je možné nastaviť na teplotu 38 +/-2°C (až 8 hodín), 42 +/-2°C (až 5 hodín) nebo 46 +/-3°C (až 3 hodiny). Vložky sú napájané lítiovou nabíjací batérií. Pre správnu veľkosť je treba vložky odstrihnúť podľa línie vyznačenej na vložke. Vložky sú vyrábané v dvoch variantoch s ovládaním teploty. Táto varianta je s ovládaním teploty pomocou ovládača.

* Ilustračné video