Vyhrievané rukavice Savior celokožené pánske čierne veľ. XXL

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

VYHRIEVANIE

5 prstov a chrbát ruky

3 STUPNE VYHRIEVANIA

40°C, 55°C, 65°C

DOBA VYHRIEVANIA

až 3,5 hodiny, 7 hodín, 10 hodín

MATERIÁL

Pravá ovčej kože

NAPÁJANIE

Batérie 7,4V, 3000 mAh, použitie až do -30 ° C

DOBÍJANIE

Priloženým adaptérom

FARBA

Čierná

VEĽKOSŤ

XXL - zmerajte sa podľa posledného obrázku

OVLÁDANIE SMARTPHONU

Reaguje na dotyk

POPIS

Teplé ruky aj v niekoľkostupňová mrazu? Prečo nie ?! Predstavujeme špičkové profesionálne vyhrievané rukavice, ktoré vás ochránia pred omrzlinami pri práci v chladnom prostredí alebo pri zimných športoch.

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
249 €
zľava
32%
naša cena
169 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Tieto vyhrievané rukavice ocenia profesionáli, ktorí pracujú vonku v chladnom a mrazivom počasí a vyžadujú výnimočnú technológiu a spoľahlivosť. Tým je celokožené (ovčí) vyhotovenie so zabudovaným vyhrievacím systémom skrytým v ohybných drátcích vnútri rukavíc. Batérie sú skryté vo vnútri manžiet a sú sotva postrehnuteľné. Ohrev rukavíc je extrémne rýchly a spotreba energie vzhľadom k výkonu nízka. Teplo možno nastaviť v troch režimoch od intenzívneho po nízky. V intenzívnom móde hrejú rukavice až 3,5 h, v strednom až 7h a v nízkom až 10 hodín v tepelnom rozpätí 40-65 ° C.

Rukavice sú vetruvzdorné, vyhrievací systém je otrasuvzdorný a rukavice sú vhodné pre prácu vonku za každého počasia aj pre akýkoľvek outdoor šport a aktivitu - rybárčenie, poľovníctvo, lyžovanie, korčuľovanie, moto / CYKLOSPORT, trek či športové streľbu. Vnútorná vrstva z mikrovlákien thinsulate je dostatočne mäkká a priedušná, ruky zostávajú teplé, ale zároveň suché. Vhodné sú aj pre diabetikov a osoby trpiace zhoršenou krvnou cirkuláciou.

Ovládanie rukavíc je nadmieru jednoduché, tlačidlo pre výber intenzity je umiestnené na chrbte rukavice. Rukavice sú vodeodolné. Dobíjanie je jednoduché a rukavice sú celkovo úplne bezúdržbové. Rukavice sú k dostaniu v čiernom prevedení vo veľkostiach XXL.

S unikátnymi celokoženým vyhrievanými rukavicami zažijete pohodlie pri jazde na motorke za každého počasia alebo pri vychádzke na snežnom skútri. Zima a mráz už nikdy nebudú stáť v ceste vašej práci a vašim voľnočasovým plánom.