Vyhrievané rukavice Savior dámské červené veľ. XL

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

Fotografie č.10

full thumb

Fotografie č.11

full thumb

VYHRIEVANIE

5 prstov a chrbát ruky

3 STUPNE VYHRIEVANIA

40°C, 55°C, 65°C

DOBA VYHRIEVANIA

až 3,5 hodiny, 7 hodín, 10 hodín

MATERIÁL

Kombinácia pravej ovčej kože a softshellu

NAPÁJANIE

Batérie 7,4V, 3000 mAh, použitie až do -30 ° C

DOBÍJANIE

Priloženým adaptérom

FARBA

Čierná

VEĽKOSŤ

XL - zmerajte sa podľa posledného obrázku

OVLÁDANIE SMARTPHONU

Reaguje na dotyk

POPIS

Nechce sa vám v zime von, pretože vás hneď oziabajú ruky? Zmrznuté prsty, ktoré po rozohriatie mravčia, bolí, niekedy aj opúchajú? Trpíte na omrznuté koži a následné popraskanie kože, príp. ekzémy? Vyhrievané rukavice sú pre vás povinnou zimné výbavou!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
249 €
zľava
40%
naša cena
149 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Vyhrievané rukavice ocení každá žena v chladnom a nevľúdnom počasí. Vďaka vyhrievaciemu telesu uloženému v rukaviciach zostanú prsty a končeky prstov v teple. Intenzitu tepla možno nastaviť v 3 režimoch - pri maximálnej intenzite hrejú rukavice až 3,5 hodiny, v strednej až 7 hodín a v základnom nastavení až 10 hodín pri teplotnom rozmedzí od 40-65 ° C, teplotné rozmedzie funguje voči okolitému prostrediu a teplotám. Ruky teda zostávajú stále rovnako teplé, neprehrievajú sa ani nepotí.

Kombinácia pravej kože (ovčia) a mikrovlákien zaistí pohodlie a skvelé izolačné vlastnosti. Dámske rukavice sú k dispozícii vo veľkostiach S, M, L, XL a v prevedení červenej farby. Vnútorná stielka z mikrovlákien je veľmi jemná na dotyk a rovnako ako precízne šitie nedovolí únik tepla. Zároveň sú rukavice dostatočné priedušné, aby nedochádzalo k poteniu dlaní. Vyhrievane je ľahké s 2 Li-Ion batériami uloženými v manžete. Trojstupňové nastavenie tepla sa ovláda tlačidlom na chrbte rukavice a je extrémne jednoduché.

Vyhrievané rukavice ocenia aj ľudia trpiaci zhoršenou krvnou cirkuláciou alebo diabetici. Používanie zvládne úplne každý, je ľahké a rukavice sú bezúdržbové. Zaobstarajte si hit tohtoročnej zimy a už vám nič nebude brániť vyraziť do prírody za dažďa, vetra alebo mrazu. Vaše ruky zostanú uchránené a vy sa budete lepšie cítiť, či už pôjdete na jesenné prechádzku alebo usporiadate poriadnu guľovačku s vašimi deťmi!