Záhradná sprcha CEDR

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

MATERIÁL

drevo - Céder, kovové časti - nerez oceľ

ROZMER

75 x 75 x 181 - 218 cm

PRIEMER HORNEJ HLAVICE

15 cm

PRIEMER HLAVICE RUČNEJ SPRCHY

8 cm

POPIS

Ako sa zvlažiť v sparnom lete, keď nemáte bazén? Alebo máte bazén, ale chcete mať príležitosť sa aj osprchovať a predísť tak znečisteniu vášho dokonalého bazéna? Máte už dosť osvieženie pomocou obyčajnej záhradnej hadice? Riešením je záhradná sprcha! V súčasnej dobe už štandardná výbava záhrad a bazénov, vy ju snáď ešte nemáte?

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
219,99 €
zľava
46%
naša cena
119 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Pozrite sa na tento vonkajší sprchovací set a nechajte sa presvedčiť!

Má nielen štýl, ale výborne sa hodí do vonkajšieho prostredia vďaka drevenej úprave, ktorá je navyše odolná voči plesniam či hubám. Drevené časti sú z olejovaného tvrdého dreva s vodeodolnou úpravou a znáša veľmi dobre vlhkosť aj teplotné výkyvy. Hlavica s hadicou sú naopak z pogalvanizovaného ABS a nerezovej ocele. Pre vašu bezpečnosť slúži široký spodný rošt, ktorý zabráni prípadnému pošmyknutiu. Výšku sprchy možno ľubovoľne nastaviť pomocou páčky a vďaka tomu je sprchovanie príjemné pre kohokoľvek. Hlava s hadicou je flexibilný a snímateľná, čo ocenia určite všetci rovnako ako odkladací priestor na mydlo, hubku či kefa. Set umožňuje dvojaký typ sprchovanie - pomocou hlavy s hadicou alebo z extra široké centrálnej sprchovací hlavy. Tlak vody je možné regulovať pomocou páky.
 
Celý set je možné veľmi jednoducho nainštalovať a manipulácia je veľmi jednoduchá. Drevo použité na výrobu tohto setu podlieha FSC certifikáciu a výrobok pochádza z ručnej práce. Celý set sa dá vďaka svojmu prírodnému vzhľadu veľmi dobre spárovať s dreveným záhradným nábytkom a dokonale zapadne do vonkajšieho prostredia.

Povedzte popravde: zaslúžime si také letné osvieženie!