• 1 z 8
 

Set cestovný vankúš SEN z pamäťovej peny štuple do uší a maska 28x28x14 cm

Neohodnotené
 

Cestovný set SEN s vankúšom, štuple do uší a maskou na očí spríjemnia cestovanie, vankúš vyplnený pamäťovou penou zaistí krčnú chrbticu pri odpočinku.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€25,90
€21,40 bez DPH
   
Kód tovaru 358
Značka Bezdoteku
Kategória Cestovanie
 
Pohodlie pre každého
 
Vnútro inovatívneho 360stupňového cestovného vankúša je vyplnený kvalitnou pamäťovou penou, ktorá zaistí podporu hlavy a krku za všetkých okolností a pohyboch na nerovnostiach. Anatomické tvarovanie navyše zabezpečí podporu celej hlavy, citlivých miest po stranách aj pod bradou. Podpora je vďaka upevňovaciemu systému dokonca plných 360 °, krčné svaly a chrbticu tak nie sú zaťažené pri náklonoch doprava / doľava alebo pri padaní hlavy dopredu / dozadu. Navyše je vankúš vhodný pre každého, veľkosť si možno totiž upravená pomocou nastaviteľnej pracky.
 
Keď krčnú chrbticu trpí
 
Krčná chrbtica je najviac namáhanú častí chrbtice, navyše je vystavená najviac nechceným pohybom a nehodám. Tie môžu byť nielen pri športe, ale aj pri jazde autom alebo práve pri cestovaní. Pri blokáde spôsobené dlhotrvajúcimi cestovaním môže dôjsť k blokáde svalstva, pri ktorom nemožno otáčať hlavou a môže dokonca spôsobiť závrat alebo nevoľnosti.
 
Načerpajte sily počas dlhých ciest
 
Vyhnúť sa týmto stavom je jednoduché, stačí si správne nasadiť 360-stupňový cestovný vankúš a počas cesty si oddýchnuť.Už nikdy neprídete na pojednávaní na služobnej ceste sa zablokovaným krkom, rovnako ako si budete môcť užiť svoju vysnívanú dovolenku od prvého dňa, nehľadiac na dlhý let. Ergonomický cestovný vankúš možno tiež využiť pri chvíľkach odpočinku v kancelárii, pri potrebe spánku navyše oceníte aj chrániče očí a štuple do uší, ktoré sú súčasťou praktického balenia, do ktorého možno vankúš umiestniť. Povlak vankúša je ušitý z mäkkého a priedušného materiálu, ktorý umožňuje aktívny odpočinok, ale nespôsobuje potenie. Poťah je možné zložiť a vyprať v práčke.
Hmotnosť 1 kg
Materiál Pamäťová pena
Rozmer 28x28x14 cm
Farba Šedá
Príslušenstvo Štuple do uší, maska na oči a cestovný obal
Poťah Snímateľný, umývateľný na 30°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: