Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Záhradné sprchy

Najpredávanejšie

6113 13 sprcha fx
€270 –46 %
Pôvodne: €270  (–46 %)
€145
(€120,83 bez DPH)
1 položiek celkom
6113 13 sprcha fx
Novinka
€270 –46 %
€120,83 bez DPH
€145

Drevená sprcha na záhradu z kvalitného materiálu v štýlovom dizajnovom prevedení. Taká je drevená záhradná sprcha CDR s ručnou sprchou z olejovaného tvrdého dreva. Ideálne ako...

Kód: 362

Vonkajšia sprcha na záhradu

Záhradná sprcha alebo aj záhradný sprchovací kút je ideálne vonkajšie osvieženie v horúcich dňoch. Využite príležitosť sa schladiť vždy po dlhom slnení, alebo napríklad pred vstupom do bazéna. Vonkajšiu sprchu na záhradu určite oceníte. Záhradná sprcha môže byť prenosná, prípadne pevná – predovšetkým pri bazéne sa potom hodí ako záhradný sprchovací kút. Doprajte si tak vonkajšiu sprchu na záhradu ako skvelú a osviežujúcu očistu.

#ShowMore#

Prečo používať vonkajšiu sprchu na záhradu pred vstupom do bazéna?

Záhradný sprchovací kút je vhodný najmä v kombinácii s vonkajším bazénom. Pokiaľ sa pred vstupom do bazéna osprchujete, dostane sa do bazéna oveľa menej nečistôt a baktérií. Vo výsledku tak ušetríte za bazénovú chémiu, ktorá vodu čistí. Ideálne je využiť záhradnú sprchu v dizajne, ktorý zapadne do každej záhrady. Taká je predovšetkým drevená záhradná sprcha.

Vonkajšia sprcha na chatu a chalupu

Ako sprcha na chalupu sa najčastejšie využíva vonkajšia sprcha na záhradu, ktorá je bez ohrevu. Avšak je pripojená na vodovodný poriadok, takže je možné pripojiť ako teplú vodu, tak studenú. Sprcha na chalupe by mala byť pevná a neprenosná, môžete si tak vybudovať záhradný sprchovací kút podľa svojich predstáv. Výhodou je, že na rozdiel od solárnej sprchy vás nijako nelimituje objem vody.