Šperkovnica

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • 6305 bezdoteku sperkovnice elizabeth cerno bila Novinka Kód: 374
  Šperkovnica Elizabeth čierno-biela
  Skladom (> 5 ks)
  Šperky. Ženy ich milujú a vďaka nim sú ešte krajšie. Dodávajú šmrnc. Jediný problém je, že nie sú na jednom mieste, ale časť ich leží v kúpeľni na poličke, ďalšie kúsky sú v spálni pri zrkadle a ostatné sú rozosiate po byte alebo dome. Ideálnym úložiskom krásnych vecičiek sa javí šperkovnica vo farebnom dizajne panda, ktorá umožní mať všetko na jednom mieste, navyše vyniká kvalitným spracovaním a pekným vzhľadom.
  €80 (–53 %)
  €31,32 bez DPH
  €37,90
 • 6302 bezdoteku sperkovnice sofia cerna Kód: 373
  Šperkovnica Sofia čierna
  Skladom (> 5 ks)
  Ktorá žena by nemilovala šperky? A ktorý muž by si neprial, aby ich mala pohromade na jednom mieste? Iste nenarazíte na fakt, že ženy mávajú šperky, náušnice, náhrdelníky či hodinky rozosiate po celom byte či dome. Ale ruku na srdce, niečo je v kúpeľni, ďalší v spálni, drahšie kúsky v šuplíku a hodinky u kabelky a kľúčov. Práve pre tieto prípady sa hodí veľká šperkovnice, v ktorej nájde žena vždy to, čo potrebuje, a hlavne v danej chvíli.
  €140 (–51 %)
  €57,02 bez DPH
  €69
 • 6299 bezdoteku sperkovnice amy cerna Kód: 310
  Šperkovnica Amy čierna
  Momentálne nedostupné
  Ktorá žena by to nepoznala, náušnice na nočnom stolíku, retiazky a náramky v kúpeľni, brošne a prstene v šatníkovej skrini. Ako urobiť chaosu v šperkoch prietrž? S našou veľkou šperkovnicou nájdete vždy to, čo potrebujete okamžite. Šperky budú nielen na jednom mieste, ale tiež zabezpečiť proti strate aj poškodenie. Navyše možno ľahko šperkovnicu prevážať a vaše najmilšie kúsky si môžete vziať kamkoľvek so sebou.
  €80 (–53 %)
  €31,32 bez DPH
  €37,90
 •  
 • 6296 bezdoteku sperkovnice penny ruzova Akcia Kód: 309
  Šperkovnica Penny ružová
  Momentálne nedostupné
  Šperkov nemá žena nikdy dosť. Nehľadiac na množstvo však často nemôže nájsť práve ten, ktorý by sa jej najviac hodil k vybranému outfitu. Asi najčastejšou veta potom pred odchodom na party alebo ples býva, kde len môže byť ten náhrdelník, čo som mala naposledy na svadbe, v divadle, na konferencii? Tahle veta už ale nikdy nemusí zaznieť. Stačí jediné, zaobstarať na všetky cennosti kvalitné šperkovnicu.
  €140 (–51 %)
  €57,02 bez DPH
  €69
 • 6077 bezdoteku sperkovnice ivory bila Kód: 222
  Šperkovnica Ivory biela
  Skladom (> 5 ks)
  Každá žena chce byť krásna za všetkých okolností, teda aj na cestách do blízkych i ďalekých krajín. Ale kam všetky šperky a cennosti dať, aby sa nepoškodili, nezamotali alebo dokonca nepoztrácely? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať šperkovnicu IVORY BIELA, ktorá bude praktickou pomôckou pri vašich cestách. Je ľahká, veľmi skladná a vhodná pre uskladnenie retiazok, prsteňov, náušníc, sponiek a ďalších cenností.
  €40 (–55 %)
  €14,79 bez DPH
  €17,90
  Záruka: 24
 • 6074 bezdoteku sperkovnice lucy bila Kód: 207
  Šperkovnica Lucy biela
  Skladom (> 5 ks)
  Kde mám náušnice? Kde je ten náramok, čo som mala na oslave? Tiež máte šperky uložené na niekoľkých miestach v skrini, v šuplíku alebo odložené na nočnom stolíku? Práve vo chvíľach, keď sa ponáhľate do divadla alebo na party oceníte šperkovnicu z našej ponuky. Kúpte si túto kvalitnú šperkovnicu s priehradkami pre komfortné a bezpečné uloženie všetkých vašich cenností a už nebudete zúfalo behať po byte a hľadať správny retiazka alebo brošňa na sako. Všetko jednoducho uložené na jednom mieste, bezpečne zabezpečené zámkom.
  €140 (–51 %)
  €57,02 bez DPH
  €69
  Záruka: 24

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom