DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Hmliaca systém Vodná hmla HOME 02L

Kód: 271
Novinka
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€349 –45 % €189 €157,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Zahmlievací systém (vodná hmla) 0,2L určená predovšetkým na domáce použitie. Ideálne ako vodná hmla na terasu alebo balkón. Zvládne ochladiť až 35 m² plochy. Pocitovo zníži teplotu až o 10 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zahmlievací systém, vďaka ktorému zvládnete ochladiť vzduch na záhrade, terase alebo napríklad balkóne. Ideálna je ako vodná hmla na domáce použitie. Na komerčné účely je vhodná PROFI vodná hmla. Zahmlievací systém 0,2L HOME funguje pod tlakom 30 barov, ktorými vháňa vodu do trysiek, z ktorých potom vzniká vodná hmla (kvapky menšie ako 0,1 mm, konkrétne 7 mikrónov). Dokáže tak ochladiť vzduch pocitovo až o 10 °C. Na rozdiel od lacných osviežovačoch setov nebudete pod vodnou hmlou mokrí.

Rozprašovač vodnej hmly na domáce použitie je veľmi výkonný, avšak ochladzovaná plocha by nemala presiahnuť 35 m². Súčasťou balenia vodnej hmly HOME je 10 metrov dlhá nylonová hadica a 6 trysiek vrátane spojok. Výhodou je, že inštalácia je jednoduchá a nie je potrebný odborný zásah. Všetko zvládnete rýchlo sami podľa návodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zavlažovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 2 kg
Tlak čerpadla: 40 bar, 580 PSI
Príkon: 60 W
Spotreba vody: 0,2 l/min
Veľkosť kvapiek vody: 7 mikrónov
Plocha na ochladenie: 35 m2
Zníženie teploty v danej oblasti: až 10°C
Dĺžka hadice: 10 m
Počet trysiek: 6 ks
Hlučnosť: 30-40 dB

Instruktážní video č.1

Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Get More Leads Now 26.6.2022 14:45
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=bezdoteku.sk&id=ulg35
Odpovedať
R Avatar autora Vodotesnost 17.6.2021 13:43
Dobry den, je system vodotesny? Je mozne ho aj mimo prevadzky ponechat vonku, ci ho treba po pouziti demontovat (elektricku cast)?
Odpovedať