• 1 z 7
 

Záhradná hadica zmršťovacia naťahovacia BEST 30m

Neohodnotené
 

Zmršťovacie záhradnej hadice 6v1 s dĺžkou v rozloženom stave 30 m je praktickým

pomocníkom, vrátane hlavice s tryskami, ochranným vakom a háčikom na zavesenie.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€55
€45,45 bez DPH
   
Kód tovaru 376
Značka Bezdoteku
Kategória Zavlažovanie
 

Z 5 na 30 metrov za pár sekúnd

Kam s ňou? Väčšina majiteľov domov a záhradkárov rieši uskladnenie hadice neustále, výhodou nami ponúkané roztiahnuteľné hadica je jej flexibilita. Počas niekoľkých sekúnd sa predĺži z iba 5 metrov na celkových 30. Jej uskladnenie je tak veľmi jednoduché, pre pohodlie je v sade háčik. Vďaka pružnému materiálu a 360 stupňové hlave je zalievanie rýchle. Striekacie hlavu s tryskami si navyše môžete prispôsobiť vlastným potrebám (9 rôznych trysiek na kropenie a zalievanie je nastaviteľných priamo na kropítko zinkové hlavy).

Flexibilné vďaka tkanine 3750D a 4vrstvému ​​latexu

Prekrútenie, zlomenie? Flexibilná hadica je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, vnútorná rúrka je z ohybného 4vrstvého latexu, ktorý je až 3krát odolnejší než klasický latex. Vrchné tkaninový obal s 3750D súčasne zabraňuje prasknutie, zlomenie, ale aj zmrznutie, čo bývajú časté nešváry obyčajných hadíc. Okrem toho je hadica vybavená mosadznými koncovkami a uzatváracím gumovým ventilom, ktoré znemožňujú hrdzaveniu a tiež zaisťujú, aby nedochádzalo k bočnému tryskanie a nežiaducemu úniku vody.

Vysoko kvalitný záhradný set 7v1

Kúpou záhradného setu 7v1 získate nielen vysoko kvalitný flexibilnú hadicu, ale tiež zinkovú striekaciu hlavu s 9 rôznymi druhmi rozprašovacích trysiek, 2-cestný rozbočovač hadica pre viacero pripojenie, ochranný vak s uzáverom, háčik na zavesenie hadice, podložky a samozrejme návod. Bez naplnení vodou je hadica len 5 metrov dlhá. Samonatahovací proces vzniká až pri naplnení vodou a roztiahne sa na 6-násobok pôvodnej dĺžky, súčasne je s celkovou váhou 2,2 kg veľmi ľahká a umožnuje ľahkú manipuláciu a uskladnenie po opätovnom vypustení, kedy sa zmrští na pôvodnú dĺžku.

Hmotnosť 4 kg
Vonkajšia vrstva Tkanina - 3750D
Vnútorná vrstva Latex - 4 vrstvy
Pripojovacie spojka Mosadzná - nehrdzavejúcej
Zmrštenie / natiahnutie 3x - z 10 metrov až do dĺžky 30 metrov
Rozprašovač 9 cestný rozprašovač s tryskami a 360 ° rotáciou
Materiál rozprašovača Odolná ľahká zinková zliatina
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora 21.4.2021 16:17
Hadica za mna uplne super dakujem
Odpovedať