Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Cestovanie

Najpredávanejšie

6392 bezdoteku set cestovni polstar sen z pametove peny spunty do usi a maska 28x28x14 cm
 
€25,90
(€21,58 bez DPH)
6389 bezdoteku set cestovni polstar pohoda z pametove peny spunty do usi a maska 28x25x13 cm
 
€18
(€15 bez DPH)
2 položiek celkom
6392 bezdoteku set cestovni polstar sen z pametove peny spunty do usi a maska 28x28x14 cm
€21,58 bez DPH
€25,90

Komfortná cestovná sada vhodná na väčšie vzdialenosti. Vyskúšajte ergonomicky tvarovaný cestovný vankúš z pamäťovej peny, komfortnú masku na oči a šetrné štuple do uší. Celá...

Kód: 358
6389 bezdoteku set cestovni polstar pohoda z pametove peny spunty do usi a maska 28x25x13 cm
€15 bez DPH
€18

Dokonale pohodlný cestovný set do lietadla a kamkoľvek inam pri cestovaní. Využite ergonomický vankúš z pamäťovej peny, komfortnú masku na oči a štuple do uší. Kvalitný a na...

Kód: 357

Cestovná sada pre kvalitný spánok je vhodná napríklad do lietadla, ale rovnako aj do vlaku alebo dokonca do auta. Veľmi rýchlo si ju obľúbite, pokiaľ trávite dlhší čas na cestách, pretože so sebou prináša pohodlie v sedačke dopravného prostriedku. Pohodlný cestovný set do lietadla sa skladá z anatomického vankúša z pamäťovej peny, špuntov do uší a zároveň cestovnej masky na oči. Doprajte si dokonalý luxus a pohodlie na cestách.

#ShowMore#

Prečo sa oplatí naša cestovná sada?

Cestovanie je náročné a mnohokrát v lietadle, vo vlaku alebo napríklad aj v aute a autobuse trávime mnoho hodín, než dorazíme do cieľa. Zvlášť pokiaľ cestujete skoro ráno alebo naopak večer a cez noc, najskôr sa budete chcieť počas cesty vyspať, aby ste do cieľa dorazili svieži a odpočinutí. Lenže spanie v dopravných prostriedkoch je nebezpečné, pretože nie je pohodlné a ľahko si natiahnete nielen krčné svaly – väčšinou to končí aj bolesťami chrbta a hlavy.

Anatomický vankúš z pamäťovej peny ako opora chrbtice

Výhodné je počas cesty nejako podoprieť a zafixovať hlavu, aby ste spali v jednej pozícii a hlava vám nepadala na jednu stranu. Ideálne to dosiahnete vďaka anatomickému vankúšiku z pamäťovej peny, ktorý je vhodný na cesty. Je súčasťou cestovnej sady a ľahko ho rozbalíte alebo zbalíte do malého prepravného obalu, takže nezaberá skoro žiadne miesto navyše. Cestovný vankúš za krk je vhodný aj pre deti, ktoré ho môžu využiť napríklad pri dlhej ceste v aute.

Špunty do uší proti hluku

Súčasťou cestovnej sady sú tiež kvalitné štuple do uší proti hluku, ktoré neprepúšťajú takmer žiadny hluk. Vďaka nim pohodlne zaspíte a budete nerušene spať. Špunty do uší proti hluku sú pohodlné a veľmi rýchlo si na ne zvyknete, prakticky ich nebudete počas cesty vôbec vnímať. Výrazne zvýši kvalitu vášho spánku. Cestovná súprava zároveň obsahuje masku na oči – tá zabráni prenikaniu svetla. Cestovný set ako celok je neuveriteľne pohodlný a príjemný.