• 1 z 3
 

Elektrická vývrtka na víno čierna GUN

Neohodnotené
 

Elektrická vývrtka na víno v striebornom prevedení vytiahne špunt z fľaše za 8 s,

pre hrdla o priemere 2,5-3,5 cm, s možnosťou dobíjania vstavaných batérií

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
21.10.2021
€43,90
€36,28 bez DPH
Kód tovaru 307
Značka Bezdoteku
Kategória Elektrické vývrtky a prevzdušňovače na víno
Položka bola vypredaná...
 
Pôžitok z vína už za 8 sekúnd
 
Roztrhnutý špunt alebo rozdrobené zvyšky korku vo víne? Prípadne vývrtkou nemožno otvoriť víno vôbec? Najvyšší čas na obstaranie elektrickej vývrtky na víno, ktorá ľahko a rýchlo otvorí väčšinu typov vínnych fliaš, a to za menej ako 8 sekúnd bez ohľadu na materiál vínnej zátky. Navyše na jedno nabitie otvorí dokonca až 80 fliaš. Dobíjacie batérie sa nabíja pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou prémiového balenia.
 
Jednoduchá a bezpečná manipulácia
 
Elektrický otvárač sa jednoducho ovláda stlačením tlačidla pre vybratie zátky z fľaše, použitie prístroja je tiež maximálne bezpečné oproti tradičnému spôsobu otvárania. Súčasne materiály, ktoré boli použité na výrobu vývrtky, sú vhodné pre použitie v potravinárstve, telo je z hliníkovej zliatiny, kryt vrtáka je plastový. Elektrický pohon zaisťujú 4 batérie typu AA, prevádzka je takmer nepočuteľný a rozhodne nenaruší romantickú atmosféru.
 
Darček pre blízkych priateľov i obchodných partnerov
 
Darček k Vianociam alebo narodeninám? Elektrická vývrtka v prémiovom balení, v ktorom sa nachádza okrem otvárača aj rezačka na fóliu a nabíjačka, je vhodným darčekom nielen pre milovníkov vín. Hodí sa na rôzne príležitosti, oslavy narodenín alebo výročia, kedy je nutné otvárať pre hostí priebežne fľaše červeného alebo bieleho vína. Navyše šedo-čierne prevedenie s LED podkres tlačidiel na rukoväti je veľmi elegantná, rovnako ako darčekové balenie v tvare cylindra.
Hmotnosť 0.5 kg
Farba Strieborná
Rozmery 4,5 x 4,5 x 25,2 cm
Materiál Hliník, PC, Teflon
Napájanie 4x AA nabíjacie batérie (súčasťou balenia), USB
Povrch Prémiový lesklý povrch, farba zbraň čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: