DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Čističky vzduchu

Najpredávanejšie

3iproWEB
€450 –53 %
Čistička vzduchu iPro Air
Skladom (>5 ks)
Kód: 213
Pôvodne: €450  (–53 %)
€209
(€174,17 bez DPH)
1 položiek celkom
3iproWEB
€450 –53 %
€174,17 bez DPH
€209

Výkonná čistička vzduchu vhodná pre alergikov iPro Air. Dokonale čistí vzduch, sterilizuje ho pomocou UV lampy a zároveň vďaka ionizátoru likviduje prachové častice, baktérie a...

Kód: 213

Čističky vzduchu pomáhajú chrániť vaše zdravie. Odstraňujú zo vzduchu prachové častice, plesne, peľ, ale aj napríklad baktérie, roztoče alebo zvieracie alergény. Čističky vzduchu tak napomáhajú efektívne a účinne čistiť vzduch v miestnosti. Nečistoty v ovzduší môžu pre človeka predstavovať problém, a to predovšetkým pre alergikov. Čistička vzduchu úplne zabráni tomu, aby ste nečistoty z ovzdušia v miestnosti vdychovali do tela.

#ShowMore#

Čistička vzduchu pre alergikov

Pokiaľ potrebujete zo vzduchu odfiltrovať maximum malých častí, je vhodným riešením čistička vzduchu pre alergikov. Výhodou je, že tieto čističky vzduchu s HEPA filtrom zachytia peľ a iné alergény. Vysoko účinný HEPA filter sa vyznačuje účinnosťou až 99, 9% a odporúčame ho aj v prípade, že alergikmi nie ste. Skrátka sa určite oplatí ako súčasť čističky vzduchu. Čističky vzduchu pre alergikov sú zároveň najlepšími čističkami vzduchu na trhu.

Čistička vzduchu s UV lampou

Ďalšou výbornou vlastnosťou čističky vzduchu je UV lampa. Čistička vzduchu s UV lampou má tú výhodu, že zároveň ničí baktérie, roztoče, plesne, vírusy a ďalšie mikroorganizmy. Vďaka tomu vie udržať ovzdušie v miestnosti naozaj čisté a vhodné pre alergikov. Dnes je väčšina domácich čističiek vzduchu s UV lampou, takže určite odporúčame túto vlastnosť vyhľadávať.

Čistička vzduchu s ionizátorom

Ionizátor je skvelý doplnok čističky vzduchu. Ukazuje sa, že čističky vzduchu s ionizátorom majú vyššiu efektivitu pri čistení vzduchu. Čistička s ionizátorom vytvára záporné ióny, ktoré na seba dokážu nadviazať zdraviu škodlivé častice vo vzduchu. Výhodou je, že čističky vzduchu s ionizátorom vedia zbavovať aj zápachu. Práve to sa ukazuje ako ich veľké plus.