• 1 z 22
 

Čistička vzduchu iPro Air

Neohodnotené
 

Čistička vzduchu IPRO air vyčistí dokonale vzduch v miestnosti vďaka 5 odnímateľným

filtrom, s UV lampou pre sterilizáciu a ionizátorom pre likvidáciu vírusov.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
Bežná cena €450
Ušetríte €241 (–54 %)
€209
€172,73 bez DPH
   
Kód tovaru 213
Značka Bezdoteku
Kategória Čističky vzduchu
Záruka 24
 

5 filtrov pre dokonale čistý vzduch

Čistička vzduchu je vybavená 5 odnímateľnými filtre (hliníkový, katalytický, formaldehydový, antibakteriálne a HEPA filter), ktorých funkčnosť dopĺňa UV lampa pre sterilizáciu vzduchu a elimináciu cigaretového dymu a ionizátor likvidujúca prachové častice, baktérie a vírusy. Pevné filtre sú ľahko vymeniteľné. Predné umývateľný hliníkový filter zachytáva väčšie častice, ako sú vlasy alebo zvieracie chlpy, peľ a hrubé nečistoty. Katalytický filter likviduje baktérie a vírusy, zároveň rozkladá formaldehyd, čpavok či iné toxické látky. Formaldehydový filter rozkladá v súčinnosti s katalytickým najmenšie častice toxických látok. Antibakteriálny filter zabraňuje vzniku plesní pohltením vlhkosti a ničením baktérií pomocou bavlnené netkanej textílie o sile 5 mikrónov. HEPA filter z mikrovlákna dokončí prácu a odfiltruje najmenšie čiastočky plesní, baktérií, alergénov a prachových častíc s účinnosťou až 99,9%.

Jednoduché ovládanie a tichý chod

Táto čistička vzduchu má dve nesporné výhody oproti konkurentom. Jednoduché ovládanie a veľmi tichý chod, čo ocenia všetci, ktorí chcú využívať čističku vzduchu aj v noci. Naopak jednoduché ovládanie pomocou dotykového panela alebo diaľkového ovládania ocenia aj seniori. Tlačidlom ventilátor možné nastaviť 3 úrovne nastavenia rýchlosti, nastavením automatického režimu naopak necháte na prístroji, aby sám nastavil podľa nameraných hodnôt optimálny režim, funkciou spánku nastavíte tichý chod o hlučnosti pouhých 29dB a časovač umožňuje nastaviť čas vypnutia prístroja. Samozrejme pre bezpečnosť vašu i vašich detí je prístroj vybavený funkciou detského zámku. Pomocou diaľkového ovládača možno zapnúť aj funkciu UV lampy a ionizátora.

Technické parametre

Čistička vzduchu je určená do miestností o rozlohe 20 - 60 m² s výkonom 320m³ / hod a celkovým príkonom 80 W. Ionizátor má stabilný výkon 20 mil. Iónov / cm³, UV lampa 365 nm. Celková hmotnosť prístroja s rozmermi 650x360x165 mm (vxšxh) je 8 kg.

Hmotnosť 11 kg
Prikon 80W
Hmotnosť 8 kg
Hlučnosť 29 dB
Výkon čistenie vzduchu 320m3/hod
Farba Biela
Veľkosť miestnosti 20-60 m2
Rozmer 370x195x650 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: