• 1 z 7
 

LED kozmetické make-up zrkadlo X okrúhle nabíjacie bielej

Neohodnotené
 

LED kozmetické make-up zrkadlo s možnosťou pootočenie o 45 ° s výkonnými 30 LED diódami, dobíjanie vstavaných batérií s kapacitou 1 000 mAh pomocou USB.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
Bežná cena €60
Ušetríte €31 (–52 %)
€29
€23,97 bez DPH
   
Kód tovaru 371
Značka Bezdoteku
Kategória Kozmetické zrkadlá
 

Krásne líčenie za všetkých okolností

Žena sa cíti dobre, keď dobre vyzerá. Niekedy sú však kozmetické úpravy zdĺhavé a líčenie trvá neúmerne dlho kvôli nevhodným svetelným podmienkam alebo zlému kozmetickému zrkadlu. Čo s tým? Rozhodne vyskúšajte líčenie s kozmetickým zrkadlom s LED osvetlením, ktoré umožnia úpravy tváre v každej dennej alebo nočnej dobe vďaka výkonným 30 LED diódam, ktoré sú umiestnené v kruhu pozdĺž celého rámčeka. Svetlo možno pomocou dotykového senzoru na zrkadle zapnúť, úplne vypnúť, prípadne tiež stlmiť podľa okolitých svetelných podmienok.

Jemné úpravy pomocou päťnásobného zväčšenie

Líčenie s pomocou rovnomerného LED svetla je ľahšie, ale ako vykonať najjemnejšie úpravy obočie alebo kontúr pri nanášaní rúžu? Zrkadlo je možné doplniť o menšie s päťnásobným zväčšením, ktoré sa prichytia na stred väčšieho pomocou magnetu. Vďaka tomu je možné precízne upraviť aj tie najmenšie detaily na tvári. Zrkadlo možno navyše pootočiť o 45 °, čo umožní potrebný pohľad na tvár, aby sa dalo precízne vyladiť líčenie alebo naniesť perfektný make-up bez viditeľných prechodov.

Vrátane vstavanej batérie

Kozmetické zrkadlo má ideálnu veľkosť 34 x 21 cm na použitie v kúpeľni alebo na kozmetickom stolíku v spálni. Stabilitu zaisťuje guľatý podstavec s priemerom 9 cm, zrkadlo tak možno postaviť na akýkoľvek rovný povrch. Nabíjanie vstavanej lítiovej batérie s kapacitou 1000 mAh je pomocou USB. Zrkadlo je vyrobené zo skla, ostatné časti sú z tvrdeného ABS plastu. Dodáva sa v bielej farbe.

Hmotnosť 2 kg
Počet a typ LED 16 ks - pások
Vypínač svetla Dotykový
Farba Biela
Výška 34 cm
Šírka zrkadla 21 cm
Výška zrkadla 21 cm
Rozmer základne 12x12 cm
Napájanie 1000 mAh lithiová
Zväčšujúci zrkadlo 5x (na magnet), priemer 10 cm

Ovládanie zrcátka


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: