• 1 z 7
 

LED kozmetické makeup zrkadlo BALET nabíjacie ružové

Neohodnotené
 

Dizajnové kozmetické make-up zrkadlo s LED osvetlením BALET s menším prídavným zrkadielkom

sa 7násobným zväčšením pre dokonalé úpravy zovňajšku, v ružovej farbe.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €200
Ušetríte €105 (–53 %)
€95
€78,51 bez DPH
   
Kód tovaru 270
Značka Bezdoteku
Kategória Kozmetické zrkadlá
Záruka 24
 

Ideálne svetelné podmienky

Svetlo, svetlo a do tretice svetlo. Mantra všetkého líčenia a skrášľovania je dostatok kvalitného svetla. A nestačí to denný. Pre presné nanesenie make-upu, tieňov alebo púdru je ideálne mať zrkadlo priamo s LED diódami, ktoré osvetľujú celú tvár napriamo. Nami ponúkané zrkadlo má navyše možnosť upravovať intenzitu a farbu svietenia pomocou pohybu. Svetlo si tak môžete upraviť podľa potreby a okolitých svetelných podmienok, čo umožňuje dokonalé ranné i večerné líčenie. LED diódy majú navyše výhodu, že negenerujú teplo a nie je potreba ich výmeny ani pri dlhodobom používaní.

Detailný pohľad do vašej tváre

Potrebujete si vytrhať obočie alebo naniesť presné linky alebo rúž? Prídavné zrkadlo disponuje 7násobným zväčšením a vy len budete žasnúť nad detaily vašej tváre. Obe zrkadlá poskytujú úplne presný a čistý obraz, a to aj na svojich okrajoch vďaka najnovšej optickej technológii, ktorá umožňuje dokonalý odraz pomocou číreho skla usadeného na hliníkový povlak. Odraz nie je nijako skreslený a vám sa ponúka možnosť dokonalého nalíčenia v akejkoľvek dennej dobe.

Praktické po všetkých stránkach

Zrkadlo je prenosné, po použití je možné ho zavesiť na stenu. Podstavec je vybavený protišmykovou úpravou pre ľahké postavenie na hladkú podložku alebo kozmetický stolík. Dobíjanie batérie s kapacitou 6000 mAh je možné pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia. Intenzita svetla a farba svetla sa upravujú pomocou senzora pohybom vo / proti smeru hodinových ručičiek. Celková veľkosť zrkadla je 21x33 cm a je dodávané v ružovom a bielom  prevedení.

Hmotnosť 2 kg
LED teplota a svetelnosť 6500K/3500K a 28-30 lm
Vypínač svetla Pohybom k sebe
Farba Ružová
Výška 32,6 cm
Hĺbka zrkadlá 5 cm
Výška zrkadla 19,8 cm
Rozmer základne 20,5x20,5 cm
Napájanie 6000 mAh lítiová (3h svetla v kuse)
Zväčšujúci zrkadlo 7x (na magnet), priemer 8 cm

Instruktážní video č.1


Instruktážní video č.2


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: