• 1 z 3
 

LED vianočné laser červená zelená projektor RG, IPRO, 5W, červená zelená

3 hodnotenia
 

LED vianočné laser s červeno-zeleným projektorom s otočnou hlavou a výkonom 5 W,

s certifikáciou IP44 a s 5 voliteľnými režimami, pre použitie vonku až do -35 ° C.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€33,90
€28,02 bez DPH
   
Kód tovaru 315
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
 

Obľúbená vianočné svietidlá Vianoce bez svetiel?

Do neosvetlených domov snáď nechodí ani Ježiško, ale náprava je jednoduchá. Vianočné LED laser pomôže osvetliť váš dom jednoducho a rýchlo. Laser možno použiť na osvetlenie interiéru i exteriéru. Pre vonkajšie použitie je laser chránený pred dažďom a nepriazňou počasia krytkou, zároveň je certifikovaný IP44. Zdrojom energie je adaptér pripojiteľný do elektrickej siete (110 - 240 V, 50/60 Hz). Prevádzka lasera je maximálne ekonomický, pretože využíva 4 LED diód (5 V / 1 A / 5 W).

Vianoce vo farbe červenej a zelenej Vianoce bez červenej a zelenej?

To by nešlo, zelená symbolizuje Kristovo narodenie, zatiaľ čo červená jeho smrť, kombinácia oboch sa potom spája s Kristovým zmŕtvychvstaním. Tieto dve farby patria neoddeliteľne k Vianociam, preto aj svetelná výzdoba tomu musí zodpovedať. Svetelný LED laser má zelený a červený lúč a svetelný prúd možno nastaviť v 5 režimoch (auto, stroboskop, červená farba, zelená farba alebo ako stále svetlo). Lúč možno tiež konkrétne smerovať pomocou otočnej hlavy.

Na stenu alebo inú plochu

Použitie lasera je jednoduché, stačí vybrať miesto, pripojiť do elektrickej siete, nasmerovať žiarenia a zapnúť vybraný režim. Lúče dokážu osvetliť plochu veľkého domu, vnútorné miestnosti alebo možno použiť okrem Vianoc aj na iné príležitosti, ako sú rôzne narodeninové party alebo Halloween. Práve pre použitie vonku je zariadenie odolné do teploty -35 ° C, a preto je možné ho používať v zimnom období.

Hmotnosť 0.4 kg
Počet kvapek 4 ks
Vstupné napätie AC 100V-240V,50/60Hz
Výstupné napätie 5V/1A/5W
Materiál ABS plast
Režim Auto / bliká / červená / zelená / červená a zelená
Vlnová dĺžka lasera 532 a 650 nm
Pre teploty -35°C až +40 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: