• 1 z 7
 

LEDSolar 20 vianočné solárne reťaz kvapky multicolor, IPRO, 2W, farebné

Neohodnotené
 

LEDsolární vianočné reťaz s 20 LED kvapkami pre romantické osvetlenie vonkajších priestorov,

s výkonom 2W, vo farbe multicolor, s IP65 pre vonkajšie použitie.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
€14,90
€12,31 bez DPH
   
Kód tovaru 277
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
 

Úplne úsporné a bezúdržbové

Chcete, aby sa svetielka rozsvietila sama po súmraku a nad ránom zase zhasla? K tomu, aby fungovala bez batérií alebo pripájaní kábla do zásuvky? LED solárne reťaz s 20 svetielkami v podobe kryštalických kvapiek využíva všetku energiu potrebnú pre svoju prevádzku zo slnka. Denné svetlo bohato postačuje k plnému nabitie batérie, ktorá svojou kapacitou 600 mAh umožní svietiť svetlám 8 hodín počas noci. K plnému nabitie batérie dôjde po 6 až 8 hodinách v závislosti na množstvo slnečného žiarenia a sklonu solárneho panelu. Pri zhoršenom dobíjaní je vhodné solárny panel očistiť od prachu a nečistôt.

Ekologická prevádzka

Záleží vám na spotrebe a životnom prostredí? Použitím svetiel na solárnu energiu nezaťažujete životné prostredie, navyše je solárny panel s výkonom 2V / 80 mA vyrobený z kvalitného polykryštalického silikónu a má vrátane svetielok certifikáciu CE a RoHS. Súčasne má batéria veľkú výdrž, ktorá ani častým používaním neklesá, svetielka tak budete môcť používať dlhú dobu.

Krása farieb

Rôzne miestnosti, rôzne farebné kombinácie? Okrem klasickej bielej farby alebo tzv. Teplé biele si možno v našom sortimente vybrať LED solárne reťaz sa svetielkami rôznych farieb alebo multicolor, čo ocenia deti, ktoré farby milujú. Celková dĺžka reťaze s 20 svetlami je 5 metrov, okrem stáleho svietenia možno nastaviť aj režim mihotanie. Reťaz je určený na použitie vo vonkajších priestoroch na ozdobenie garáže, balkóna, pergoly, ale rovnako tak okien alebo výloh.

Hmotnosť 0.4 kg
Počet kvapek 20 ks
Dĺžka reťaze 5 m
Vodeodolnosť IP44
Materiál ABS plast
Režim Svieti / nesvieti / bliká
Solárny panel 6V / 80mA / 2W
Nabíjacie batérie 1,2V / 600mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: