Novinka
  • 1 z 6
 

LEDSolar 200 solárne vonkajšie svetlo s pohyb. čidlom a nast. hlavami, bezdrôtové, 8W, studené svetlo

Neohodnotené
 

LED solárne vonkajšie svetlo s pohybovým snímačom, 3 nastaviteľnými hlavami

do uhla 270 °, 200 LED diódami s výkonom 8 W, vo farbe studená biela a krytím IP65.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
€57
€47,11 bez DPH
   
Kód tovaru 369
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
 
3 nastaviteľné hlavy s 200 LED diódami
 
Vonkajšieho svetla nie je nikdy dostatok. Je potreba pri vchodových dverách, aby ste si mohli odomknúť, ale aj na zaistenie bezpečnosti vašej rodiny. Rovnako tak u garáže, záhradného domčeka, na dvore alebo u kôlne je potreba mať dostatok svetla. Toto svietidlo je ideálny pre osvetlenie rozľahlých priestorov, pretože disponuje celkom 200 LED diódami, ktoré sú usadené v 3 nastaviteľných hlavách. Všetky tri časti možno smerovať jednotlivo podľa potreby, čo je veľmi praktické. Rovnako ako možné smerovanie pohybového senzora.
 
Citlivé pohybové čidlo pre bezpečnosť
 
Potrebujete rýchlo svetlo, ale máte v ruke tašky s nákupom? Pohybové čidlo za vás tento problém vyrieši, pretože detekuje pohyb do vzdialenosti 10 metrov v uhle 270 °. Rovnako tak dobre ale dokáže rozpoznať falošný pohyb vetra alebo pohybujúcich sa konárov. Okrem toho dokáže svietiť celých 8 hodín po plnom nabití. Nastavenie je možné v 3 režimoch vrátane tlmeného svetla alebo automatického zapnutia.
 
Užitočné a úsporné
 
Svietidlo tohto typu je užitočné, navyše jednoduché na inštaláciu, ktorú zvládne naozaj každý a súčasne úplne úsporné. Nie je totiž potreba ďalších dodatočných prípojok, svietidlo si vystačia s vstavanou Li-ion batérií s kapacitou 3000 mAh (3,7 V), ktorá je napájaná cez polykryštalický solárny panel (6/2 W). Solárny panel možno smerovať podľa potreby, ideálne južným alebo juhozápadným smerom. Svietidlo je určené pre použitie vo vonkajšom prostredí, odolá vode (IP65) aj mrazu. Dodáva sa vrátane materiálu na inštaláciu (skrutky, hmoždinky).
Hmotnosť 2 kg
Počet LED 200 ks
Materiál ABS+PC
Vodeodolnosť IP65
Rozmer 214x161x209 mm
Váha 1,2 kg
Solárny panel 6 V / 2 W
Nabíjacie batérie 3,7 V / 30000 mAh
Prepojovací kábel svetla a solárneho panelu 5 metrov
Svietivosť 1400 lm

LEDSolar 200


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: