• 1 z 8
 

LEDSolar 46 solárne vonkajšie svetlo, 46 LED so senzorom, bezdrôtové, iPRO, 3W, studená farba

2 hodnotenia
 

LED solárne vonkajšie svetlo disponuje 46 LED diódami s výkonom 3 W v

farbe studená biela je vybavené pohybovým senzorom pre zaistenie bezpečia domova.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
Bežná cena €45
Ušetríte €21,10 (–47 %)
€23,90
€19,75 bez DPH
   
Kód tovaru 171
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
Záruka 24
 

Vonkajšie solárne SVETLO S pohybovým senzorom

Parkovať za tmy pri garáži? Ísť na dvorček len s baterkou? Postávať za šera na terase? Prečo, keď môžete mať svetlo? Riešením všetkých týchto situácií je solárna svetlo s pohybovým senzorom s možnosťou nastaviť intenzitu svietenia podľa aktuálnej potreby.

Naše vysoko efektívny svetlo so 46 LED diódami stačí na osvetlenie priestoru pred domom, garážou alebo na terase. Vďaka 5 postranným diódam dochádza k rozptylu svetla vo väčšom uhle než u konvenčných svetiel, ktoré sú dostupné na našom trhu. Zároveň má svetlo vysoký svetelný výkon a plne dostačuje pre svietenie v šere alebo v tme. Vstavaný pohybový senzor detekuje pohyb v rozmedzí 3-8 m v uhle 120 °, zároveň dokáže rozpoznať falošný pohyb (pohyb konárov, vietor, atď.).

Toto vonkajšie svetlo je osadené solárnym panelom s batériami, ktoré počas dňa akumulujú energiu a počas noci sa následne zapne svietenia podľa zvoleného nastavenia. Dĺžka svietenia závisí na dobitie batérií počas dňa - podľa intenzity slnečného žiarenia, dĺžke svitu v konkrétny deň, ale aj od poveternostných podmienok, napr. Za veľmi chladného a zamračeného dňa sa batéria nenabije dostatočne pre svietenie celú noc. Za ideálnych podmienok sa batéria plne nabijú za 6-8 hodín.

Intenzitu nočného svietenie možné nastaviť v 3 variantoch pomocou prepínača, pričom zvolená varianta sa prejaví až po zotmení:

-výrazné svietenie - v tme svietia naplno 4-6 hodín pri dostatočnom nabíjaní paneli slnečným svitom počas dňa; tlmené senzorové svietenie

- po zotmení sa zapne tlmené osvetlenie na max. 12h a pri zaznamenaní pohybu sa rozsvieti naplno na dobu 17-20 sekúnd, potom sa vráti do tlmeného osvetlenia

-senzorové osvetlenie - pri nezaznamenanie pohybe je svetlo vypnuté a len pri detekcii pohybu sa rozsvieti do výrazného osvetlenia na 17-20 sekúnd, potom sa opäť vypne. Toto nastavenie je vhodné napr. Pri bránke či vchodových dverí.

Inštalácia svetla trvá niekoľko málo sekúnd a zvládne ju naozaj každý. Použitie je vhodné v akýchkoľvek vonkajších priestoroch, svetlo je vodeodolné (IP65), odolné voči prachu, vysokej teplote i pádu. Využite ekologicky energiu zo slnka a urobte si domov bezpečnejšie, pustite si domov svetlo, nie nepozvaných hostí!

Hmotnosť 0.5 kg
Počet LED 46 ks
Materiál ABS+PC
Vodeodolnosť IP65
Rozmer 152x105x46 mm
Váha 220 g
Solárny panel 5,5 V / 0,72 W
Nabíjacie batérie 3,7 V / 2200 mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: