Novinka
  • 1 z 7
 

Záhradná hadica zmršťovacia naťahovacia BEST 15m

Neohodnotené
 
Najväčší pomocník záhradníka? Istoiste hadice, ktorou sa dvakrát denne pravidelne zalievajú záhony, kvety alebo ovocné stromy. Nesmie sa lámať, krútiť, musí byť dostatočne dlhá a ľahká. A presne taká je flexibilná zmršťovacie záhradnej hadice so 4 vrstvovým latexom, zinkovú striekacie hlavou s celkovou dĺžkou 15 metrov z našej ponuky.
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
5.3.2021
€49
€40,50 bez DPH
   
Kód tovaru 375
Značka Bezdoteku
Kategória Zavlažovanie
 

Z 5 na 15 metrov za pár sekúnd

Kam s ňou? Väčšina majiteľov domov a záhradkárov rieši uskladnenie hadice neustále, výhodou nami ponúkané roztiahnuteľné hadica je jej flexibilita. Počas niekoľkých sekúnd sa predĺži z iba 5 metrov na celkových 15. Jej uskladnenie je tak veľmi jednoduché, pre pohodlie je v sade háčik. Vďaka pružnému materiálu a 360 stupňové hlave je zalievanie rýchle. Striekacie hlavu s tryskami si navyše môžete prispôsobiť vlastným potrebám (9 rôznych trysiek na kropenie a zalievanie je nastaviteľných priamo na kropítko zinkové hlavy).

Flexibilné vďaka tkanine 3750D a 4vrstvému ​​latexu

Prekrútenie, zlomenie? Flexibilná hadica je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, vnútorná rúrka je z ohybného 4vrstvého latexu, ktorý je až 3krát odolnejší než klasický latex. Vrchné tkaninový obal s 3750D súčasne zabraňuje prasknutie, zlomenie, ale aj zmrznutie, čo bývajú časté nešváry obyčajných hadíc. Okrem toho je hadica vybavená mosadznými koncovkami a uzatváracím gumovým ventilom, ktoré znemožňujú hrdzaveniu a tiež zaisťujú, aby nedochádzalo k bočnému tryskanie a nežiaducemu úniku vody.

Vysoko kvalitný záhradný set 6v1
 
Kúpou záhradného setu 6v1 získate nielen vysoko kvalitný flexibilnú hadicu, ale tiež zinkovú striekaciu hlavu s 9 rôznymi druhmi rozprašovacích trysiek, ochranný vak s uzáverom, háčik na zavesenie hadice, podložky a samozrejme návod. Bez naplnení vodou je hadica len 5 metrov dlhá. Samonatahovací proces vzniká až pri naplnení vodou a roztiahne sa na 3-násobok pôvodnej dĺžky, súčasne je s celkovou váhou 2,2 kg veľmi ľahká a umožnuje ľahkú manipuláciu a uskladnenie po opätovnom vypustení, kedy sa zmrští na pôvodnú dĺžku.
 
Hmotnosť 3 kg
Vonkajšia vrstva Tkanina - 3750D
Vnútorná vrstva Latex - 4 vrstvy
Pripojovacie spojka Mosadzná - nehrdzavejúcej
Zmrštenie / natiahnutie 3x - z 5 metrov až do dĺžky 15 metrov
Rozprašovač 9 cestný rozprašovač s tryskami a 360 ° rotáciou
Materiál rozprašovača Odolná ľahká zinková zliatina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: