DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Záhradná hadica zmršťovacia naťahovacia BEST 15m

Kód: 375
Novinka
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€49 €40,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Zmršťovacie záhradnej hadice 6v1 s dĺžkou v rozloženom stave 15 m je praktickým

pomocníkom, vrátane hlavice s tryskami, ochranným vakom a háčikom na zavesenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Z 5 na 15 metrov za pár sekúnd

Kam s ňou? Väčšina majiteľov domov a záhradkárov rieši uskladnenie hadice neustále, výhodou nami ponúkané roztiahnuteľné hadica je jej flexibilita. Počas niekoľkých sekúnd sa predĺži z iba 5 metrov na celkových 15. Jej uskladnenie je tak veľmi jednoduché, pre pohodlie je v sade háčik. Vďaka pružnému materiálu a 360 stupňové hlave je zalievanie rýchle. Striekacie hlavu s tryskami si navyše môžete prispôsobiť vlastným potrebám (9 rôznych trysiek na kropenie a zalievanie je nastaviteľných priamo na kropítko zinkové hlavy).

Flexibilné vďaka tkanine 3750D a 4vrstvému ​​latexu

Prekrútenie, zlomenie? Flexibilná hadica je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, vnútorná rúrka je z ohybného 4vrstvého latexu, ktorý je až 3krát odolnejší než klasický latex. Vrchné tkaninový obal s 3750D súčasne zabraňuje prasknutie, zlomenie, ale aj zmrznutie, čo bývajú časté nešváry obyčajných hadíc. Okrem toho je hadica vybavená mosadznými koncovkami a uzatváracím gumovým ventilom, ktoré znemožňujú hrdzaveniu a tiež zaisťujú, aby nedochádzalo k bočnému tryskanie a nežiaducemu úniku vody.

Vysoko kvalitný záhradný set 6v1
 
Kúpou záhradného setu 6v1 získate nielen vysoko kvalitný flexibilnú hadicu, ale tiež zinkovú striekaciu hlavu s 9 rôznymi druhmi rozprašovacích trysiek, ochranný vak s uzáverom, háčik na zavesenie hadice, podložky a samozrejme návod. Bez naplnení vodou je hadica len 5 metrov dlhá. Samonatahovací proces vzniká až pri naplnení vodou a roztiahne sa na 3-násobok pôvodnej dĺžky, súčasne je s celkovou váhou 2,2 kg veľmi ľahká a umožnuje ľahkú manipuláciu a uskladnenie po opätovnom vypustení, kedy sa zmrští na pôvodnú dĺžku.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Zavlažovanie
Hmotnosť: 3 kg
Vonkajšia vrstva: Tkanina - 3750D
Vnútorná vrstva: Latex - 4 vrstvy
Pripojovacie spojka: Mosadzná - nehrdzavejúcej
Zmrštenie / natiahnutie: 3x - z 5 metrov až do dĺžky 15 metrov
Rozprašovač: 9 cestný rozprašovač s tryskami a 360 ° rotáciou
Materiál rozprašovača: Odolná ľahká zinková zliatina
Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora 16.4.2021 20:55
Nedocitali sme sa kdo je vyrobca povod.
Odpovedať