DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

LED kozmetické make up zrkadlo Portál

Kód: 535
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€199 –35 % €129 €107,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Dizajnové obdĺžnikové zrkadlo s LED osvetlením do kúpeľne je ideálne na úpravu zovňajšku za všetkých svetelných podmienok, je vrátane pohybového senzora.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetické zrkadlo, ktoré nesklame a podrží aj pri rannom svitaní alebo pri večernom šere? Rozhodne! Toto kozmetické zrkadlo totiž nie je len obyčajným dizajnovým kúskom, ktorý sa hodí do kúpeľne alebo do spálne, ale je aj praktickým riešením na úpravu zovňajšku pri zhoršených svetelných podmienkach. Hodí sa aj do miestností bez okien, holenia alebo líčenia je vďaka LED osvetleniu o poznanie jednoduchšie.

Čistý a úplne verný odraz
Zrkadlo, ktoré pokrivuje obraz dotknutej osoby? No, také mal zlý čarodejník zo Snehovej kráľovnej, ale rozhodne to nie je prípad tohto jedinečného kozmetického zrkadla, ktoré je vyrobené z odolného kovu a usadené na pevnom podstavci, a ponúka úplne verný a bezchybný obraz. Zrkadlo je možné prenášať podľa potreby, do bežnej elektrickej siete sa pripája pomocou kábla s adaptérom, ktorý je súčasťou balenia. Spodná časť podstavca je vybavená protišmykovou úpravou, zrkadlo stačí postaviť na rovný povrch.

Vrátane pohybového senzora
LED osvetlenie po obvode plochy zrkadla umožňuje úpravu stylingu, líčenia alebo holenia v každej dennej alebo nočnej dobe, pretože si je možné intenzitu s ohľadom na okolité podmienky upraviť. Tri farebné nastavenia v rozmedzí 3500-6500 K sa nastavujú pomocou dotykového tlačidla, súčasne na zapnutie slúži pohybový senzor. Za týchto svetelných podmienok sú všetky korekcie rýchlo hotové a líčenie netrvá viac ako pár minút, čo určite ocenia najmä nedočkaví partneri.

Bez obsahu medi
Kozmetické zrkadlo je neoddeliteľnou súčasťou kúpeľne alebo spálne a rozhodne nesmie vo vybavení domácnosti chýbať, pretože uľahčuje starostlivosť o tvár a úpravu zovňajšku pred odchodom z domu. Tento model vyniká dizajnom aj kvalitným spracovaním, žiadna z častí neobsahuje meď. Konštrukcia je kovová, sklenená doska je veľmi odolná o sile 4 milimetrov. Veľkosť 40 x 50 centimetrov je ideálna pre celkový look. Zrkadlo sa dodáva v špeciálnom balení, ktoré zabraňuje poškodeniu.

Na stenu alebo na stôl

Zrkadlo sa dá inštalovať na stenu alebo stôl. Buď k zrkadlu pripevníte spodnú časť, vďaka ktorej ho môžete umiestniť na rovný povrch (stôl, komodu), alebo ho pomocou priložených hmoždiniek a skrutiek pripevníte na stenu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické zrkadlá, LED zrkadlá, Stolové zrkadlá s osvetlením
Hmotnosť: 6 kg
Zrkadlá: LED zrkadlá, Stolové zrkadlá s osvetlením
Počet LED: 12 ks LED žiaroviek s prepínaním teplosť farby
Ovládanie: Dotykové tlačidlo a pohybový sensor
Jas: Nastaviteľný vypínačom
Farba: Biela
Výška zrkadla: 50 cm
Šírka zrkadla: 40 cm
Hĺbka zrkadlá: 3 cm
Rozmer základne: 40 x 14 cm
Napájanie: Do siete s adaptérom, 12V / 2A
Svítivost: 850 lm

Ovládanie zrkadlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: