DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Ako si vybrať ten vhodný bezdotykový dávkovač mydla

NEVIETE SI RADY S VÝBEROM DÁVKOVAČA? PORADÍME VÁM!

 

Ako si zjednodušiť život a zabrániť šíreniu mikróbov a baktérií v domácnosti? Jednoducho! Zaobstarajte si bezdotykový dávkovač mydla a saponátu.

Automatický dávkovač je vybavený infračerveným senzorom, ktorý umožní nadávkovanie mydla či saponátu presne podľa potreby, čo prináša významné úspory a pohodlie pri manipulácii. V ponuke máme aj také, ktoré je možné pripevniť v kuchyni či kúpeľni na stenu a nezaberajú tak vôbec žiadne miesto.

 bezdoteku

 

Vybrať si môžete z niekoľkých typov podľa objemu – menšie na 250 ml sú vhodné do 2 členných domácností, väčšie na 500 ml naopak pre viacčlenné domácnosti pri štandardnej frekvencii používania. Dávkovanie je možné nastaviť na 3 úrovne 0,8 ml/1,4 ml/3 ml. Na výber sú tiež dávkovače v prevedení nerez alebo priehľadné, kde je možné sledovať hladinu mydla a saponátu.

 000008_4ced842788734

Obsluha dávkovača je maximálne jednoduchá, senzor je napájaný pri malom prevedení 4 batériami typu AAA, zatiaľ čo pri veľkom 4 batériami typu AA, batéria vydrží plne funkčná cca 6 mesiacov pri bežnej dennej prevádzke. Snímač zaznamená pohyb vo vzdialenosti 10 cm a nadávkuje mydlo či saponát v potrebnom množstve.

 

Bezdotykové dávkovače sú ideálnym riešením pre domácnosť – vnášajú čistotu a poriadok, k tomu skvele vyzerajú. Stačí si vybrať z našej ponuky!

 

https://www.bezdoteku.sk/bezdotykove-davkovace-mydla/