Tovar objednaný do 14:00 bude odoslaný nasledujúci pracovný deň.

Ako si vybrať ten vhodný bezdotykový dávkovač mydla

NEVIETE SI RADY S VÝBEROM DÁVKOVAČA? PORADÍME VÁM!

 

Ako si zjednodušiť život a zabrániť šíreniu mikróbov a baktérií v domácnosti? Jednoducho! Zaobstarajte si bezdotykový dávkovač mydla a saponátu.

Automatický dávkovač je vybavený infračerveným senzorom, ktorý umožní nadávkovanie mydla či saponátu presne podľa potreby, čo prináša významné úspory a pohodlie pri manipulácii. V ponuke máme aj také, ktoré je možné pripevniť v kuchyni či kúpeľni na stenu a nezaberajú tak vôbec žiadne miesto.

 bezdoteku

 

Vybrať si môžete z niekoľkých typov podľa objemu – menšie na 250 ml sú vhodné do 2 členných domácností, väčšie na 500 ml naopak pre viacčlenné domácnosti pri štandardnej frekvencii používania. Dávkovanie je možné nastaviť na 3 úrovne 0,8 ml/1,4 ml/3 ml. Na výber sú tiež dávkovače v prevedení nerez alebo priehľadné, kde je možné sledovať hladinu mydla a saponátu.

 000008_4ced842788734

Obsluha dávkovača je maximálne jednoduchá, senzor je napájaný pri malom prevedení 4 batériami typu AAA, zatiaľ čo pri veľkom 4 batériami typu AA, batéria vydrží plne funkčná cca 6 mesiacov pri bežnej dennej prevádzke. Snímač zaznamená pohyb vo vzdialenosti 10 cm a nadávkuje mydlo či saponát v potrebnom množstve.

 

Bezdotykové dávkovače sú ideálnym riešením pre domácnosť – vnášajú čistotu a poriadok, k tomu skvele vyzerajú. Stačí si vybrať z našej ponuky!

 

https://www.bezdoteku.sk/bezdotykove-davkovace-mydla/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie