Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Ako na výber bezdotykových odpadkových košov

NEVIETE SI RADY S VÝBEROM ODPADKOVÉHO KOŠA? PORADÍME VÁM!


Čistejšia domácnosť, ľahká manipulácia, jednoduchší život. Povedzte stop upatlanej a ohyzdnej nádobe pod drezom, ktorej sa štítite čo i len dotknúť. A predstavte si tých mikróbov! A ten zápach!

Bezdotykový odpadkový kôš prináša výhody, ktoré doceníte pri bežnej prevádzke domácnosti. Tieto koše sú opatrené infračerveným senzorom, ktorý umožní automatické otvorenie veka pri priložení ruky a po vhodení odpadku sa opäť kôš uzavrie. V ponuke máme pre jednoduchú manipuláciu aj také novinky ako 12 litrový kôš s čidlom vo výške chodidla, čo umožní vyhodenie odpadku aj bez zbytočného ohýbania.

 bezdoteku novinky vyber

https://www.bezdoteku.sk/bezdoteku-bezdotykovy-odpadkovy-kos-progress-nerezovy-gulaty-senzorovy-12l/

V našej ponuke si môžete vybrať koše v troch tvarových variantách – okrúhle, hranaté a trojhranné s objemom od 9 do 50 litrov. Guľaté a trojhranné koše majú navyše vnútornú plastovú nádobu, hranaté koše majú vnútorný upínací systém na odpadkové vrecia, čo uľahčí manipuláciu a okraje vreca nehyzdia dizajn koša.

Ďalej si môžete vybrať kôš podľa objemu. Maloobjemové koše (9 – 18 litrov) sú vhodné do kúpeľní, strednoobjemové koše (27 – 30 litrov) sú vhodné do 2 členných domácností pri vynášaní odpadkov 1-2x týždenne, veľkoobjemové koše sú určené pre 4 členné domácnosti pri obdobnej frekvencii vynášania. V skupine veľkoobjemových košov odporúčame 48 litrový kôš s deodorizérom na zachytávanie pachu, deodorizér vydrží minimálne pol roka pri bežnej prevádzke.

 Bezdoteku novinky vyber 2

https://www.bezdoteku.sk/bezdoteku-odpadkovy-kos-bezdotykovy-deodorizer-hranaty-senzorovy-48l/

Obsluha koša je maximálne jednoduchá, senzor je napájaný 4 batériami typu „D“, batéria vydrží plne funkčná cca 6 mesiacov pri bežnej dennej prevádzke (20x otvorenie/uzavretie). Snímač zaznamená pohyb vo vzdialenosti 10 cm, v normálnom pohotovostnom režime bliká kontrolka červeno každé 3 sekundy, pri otváraní veka svieti kontrolka zelene, pri zatváraní veka svieti červeno. Pri manuálnom otvorení veka svieti kontrolka zelene, pri vyberaní odpadkov je možné senzor vypnúť vypínačom OPEN, po vyprázdnení nádoby sa kôš zavrie spínačom CLOSE, čím automatický systém opäť nabehne do pohotovostného režimu.

Bezdotykové odpadkové koše prinášajú do vašej domácnosti čistotu a komfort, ktoré sú navyše v harmónii s dokonalým dizajnom. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky:

https://www.bezdoteku.sk/bezdotykove-odpadkove-kose/