• 1 z 8
 

Odpadkový kôš bezdotykový DEODORIZÉR hranatý senzorový 48L

Neohodnotené
 
Tento bezdotykový odpadkový kôš je najnovší výrobok roka 2016. Obsahuje inovačný prvok, ktorým je zabudovaný deodorizér. Jeho úlohou je pohlcovať pach, ktorý sa tvorí vo vnútri koša. Môžete potom bez problémov využiť aj takto veľký odpadkový kôš a nebude Vás obťažovať zápach, ktorý sa môže vo vnútri koša utvoriť. Životnosť tohto deodorizér je minimálne 6 mesiacov. Potom je možné ho vymeniť. Navyše má tento kôš zabudovaný systém spomalenie zatvárania, keď sa veko blíži k zatvorenie. To zamedzí prípadnému hluku pri zatvorení veka koša.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
3.3.2021
Bežná cena €119
Ušetríte €61 (–51 %)
€58
€47,93 bez DPH
Kód tovaru 22
Značka Bezdoteku
Kategória Bezdotykové odpadkové koše
Položka bola vypredaná...
 

Čistota a lesk vďaka automatike

Ako sa vyhnúť riziku kontaminácie odpadkov s ostatnými povrchmi? Jednoducho tým, že sa koše nikto nebude dotýkať a po odhodení odpadu si dotyčný umyje ruky. Bezdotykový odpadkový kôš je totiž vybavený moderným infračerveným senzorom, ktorý umožní otvorenie veka pri priblížení ruky na vzdialenosť 20-25 cm. Po vhodení smeti sa veko automaticky pomaly zatvorí, veľkou výhodou je, že úplne ticho a bez typického docvaknutí.

Dlhodobé a hygienické používanie

Odhadzovanie zvyškov pri varení bez ušpinenia okolia? S automatickým otváraním koša žiadny problém! Kôš sa totiž pomocou snímača sám otvorí a potom zatvorí. Vstavané čidlo je vysoko efektívny, veko sa otvorí počas 0,5 sekundy pri zaznamenaní pohybu pred senzorom. Automatika má nízku spotrebu, na napájanie slúži 4 monočlánky typu D (nie sú súčasťou balenia), pri bežnej prevádzke vydrží približne 10 000 otvorenie / zatvorenie.

Svieži vzduch v domácnosti

Tento inovatívny odpadkový kôš je však vybavený aj ďalšie technickú vymožeností - deodorizér, ktorý dokáže pohlcovať pachy vo vnútri nádoby a tým nedôjde k závane štipľavého alebo tlejúceho zápachu do miestnosti pri jeho otvorení. Životnosť deodorizéra je 6 mesiacov s možnosťou jeho výmeny. Svieži závan však neprinesie len deodorizér, ale aj moderný dizajn a nerezové prevedenie. Vďaka tomu sa kôš hodí do domácností, ale aj ordinácií, kancelárií a iných administratívnych budov.

Hmotnosť 5.5 kg
Farba Nerez, čierná
Rozmery 330 x 270 x 705 mm
Materiál Nerezová oceľ + ABS plast
Objem 48 litrov
Napájanie 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: