• 1 z 9
 

Odpadkový kôš bezdotykový nerezový 2WINGS hranatý senzorový 68 L

6 hodnotení
 

Moderné bezdotykový odpadkový kôš 2Wings prinesie komfort čistoty do domácnosti,

je bezhlučný a s nízkou spotrebou, s možnosťou pripojenia do elektrickej siete (adaptér nie je súčasť balenia).

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €179
Ušetríte €90 (–50 %)
€89
€73,55 bez DPH
   
Kód tovaru 322
Značka Bezdoteku
Kategória Bezdotykové odpadkové koše
 

Semeniště baktérií a nečistôt

Odpadkový kôš už z povahy svojho určenia je semeniskom baktérií, mikróbov a ďalších nečistôt. Často ťažko zapácha práve z dôvodu rozkladajúcich sa zvyškov potravín a nečistôt. S tým všetkým môže byť koniec. Stačí si zaobstarať bezdotykový odpadkový kôš, ktorý otvorí veko len vo chvíli, keď sa priblížite na 15 cm od fotobunky. Po odložení odpadkov sa okamžite automaticky pevne zavrie, kôš vďaka tomu nezapácha.

 

Pre kuchárky i deti

Varíte, máte v jednej ruke nôž a potrebujete len odhodiť zvyšky do koša? V normálnej situácii ste nútení odložiť nôž, otvoriť veko koša a odhodiť odpadky, následne si umyť ruky a pokračovať v práci. S košom s infračerveným senzorom sa vám toto nestane. Tiež sa vám nikdy nestane, že by sa odlomil pedál, čo býva častým nešvárom u košov na pedálovej otváranie. Automatické otváranie ocenia tiež vaše deti, pre ktoré nie je umývanie rúk určite najobľúbenejšie činností.

 

Možnosť nasmerovanie senzoru o plných 90 °

Ako urobiť váš život ešte jednoduchšie? Práve túto otázku si výrobca položil a odpovedí je inovatívny pohybový senzor na veku koša, ktorý možno nastaviť o plných 90 °. Vďaka tomu si môžete snímač nastaviť presne podľa umiestnenia koša v kuchyni alebo podľa spôsobu jeho otvárania. Snímač možno nastaviť pomocou guličky na vrchnej alebo bočný pohyb. Súčasne možno tiež kôš otvoriť alebo zatvoriť manuálne, čo sa hodí pri vyhadzovanie väčšieho množstva odpadkov počas upratovania.

 

Moderný dizajn a úspornú prevádzku

Neveríte, že by mohol byť odpadkový kôš moderným doplnkom domácnosti? Nami ponúkaný kôš má moderný vzhľad vďaka nerezovému prevedení a nadčasovému dizajnu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, je odolný voči korózii, súčasne sa ľahko čistí. Odpadkové vrecia sa upevňujú zvnútra, vynikne tak iba oceľový vzhľad. Koše sa ponúkajú v dvoch veľkostiach - 49 a 68 litrov. Napájanie elektronického zariadenia a fotobunky je pomocou 4 batérií typu C (vydrží cca 1 rok prevádzky) alebo možno kôš pripojiť pomocou adaptéra do elektrickej siete.

.

Hmotnosť 6.5 kg
Farba Nerez
Rozmery 420 x 260 x 730 mm
Materiál Nerezová oceľ
Objem 68 litrov
Napájanie 4 x monočlánok typu C (nie je súčasťou dodávky) alebo adaptérom (je súčasťou dodávky) do siete
Sensor Nastaviteľný - otočný o 90 °

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: