• 1 z 2
 

Bezdotykový odpadkový kôš DEODORIZER nerezový hranatý senzorový 38 L

1 hodnotenie
 

Hranatý bezdotykový odpadkový kôš s objemom 38 l je riešením pre čistú domácnosť,

vrátane deodorizéra pre neutralizáciu pachov, v modernom červenom prevedení.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €110
Ušetríte €51 (–46 %)
€59
€48,76 bez DPH
   
Kód tovaru 378
Značka Bezdoteku
Kategória Bezdotykové odpadkové koše
 
Automatické otváranie zamedzuje dotyku
 
Čím menej sa niekto koša dotýka, tým je čistejší a bez rizikových faktorov v podobe prenosu potenciálnych baktérií alebo mikróbov. Tento odpadkový kôš je preto vybavený moderným senzorickým otváraním, ktoré zaistia automatické otvorenie veka pri priblížení ruky ku košu, a naopak opätovné uzavretie po odhodení odpadkov. Vďaka tomu je kôš čistý za všetkých okolností. Naviac je automatické zatváranie opatrené spomaľovačom, nedochádza teda pri dovretí ku hluku.
 
Čistý kôš i prostredie okolo
 
Irituje vás neustále špinavý odpadkový kôš, ktorý je nutné stále dokola čistiť, pretože je doslova ušpinený od odtlačkov rúk, ale tiež od odhazovaného smeti? Vďaka automatickému otváranie a vstavanému senzoru je tomu koniec. Kôš sa otvorí samovoľne po zistení pohybe, ktorý je aspoň 20 cm od snímača a veko sa otvorí. Kôš zostane čistý a tiež všetky okolie, nebudú sa tak šíriť ani mikróby a baktérie, prípadne iné nečistoty z varenia alebo upratovaní na ďalšie povrchy, ktorých sa ruky dotýkajú.
 
 
Deodorizér eliminuje zápach
 
Tento moderný odpadkový kôš je tiež vybavený deodorizér, ktorého úlohou je eliminácia možného pachu, ktorý vzniká pri tlenia rastlinných a živočíšnych zvyškov v zmesi ostatných odhodených odpadkov. Zápach sa koncentruje vo vnútri koša a uniká pri otvorení. Životnosť zariadenia je minimálne 6 mesiacov, je však možná jeho výmena.
 
 
Do modernej domácnosti
 
Odpadkový kôš na fotobunku sa hodí do modernej domácnosti, je ale tiež veľmi dizajnovým kúskom. Jeho objem je 38 litrov a dovnútra je možné uchytiť plastové vrece na odpadky, ktorý sa jednoducho vyberie pri vynášaní. Kôš má malú spotrebu, pre napájanie slúži 4 monočlánky typu D.
 
 
 
 
 
Hmotnosť 3.93 kg
Farba Nerez, červená, chrom
Rozmery 290 x 345 x 470 mm
Materiál Nerezová ocel + ABS plast
Objem 38 litrov
Napájanie 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: