Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Bezdotykové vybavenie domácnosti: kovový luxus, dokonalá hygiena a ďalšie výhody

Baktérie sú to posledné, čo by ste chceli mať vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Zaistite vášmu domovu čistotu a dodajte mu navyše moderný vzhľad pomocou bezdotykových odpadkových košov, alebo bezdotykových dávkovačov mydiel. Sú nielen hygienické, ale aj veľmi jednoduché na ovládanie. Vďaka sofistikovaným senzorom už nebudete musieť siahať na veko od koša, alebo pumpičku od mydla. Stačí sa len priblížiť a úkon sa vykoná bez vášho dotyku. Ušetrite čas a zjednodušte si život pomocou moderných šikovných odpadkových košov a automatických dávkovačov mydla.

Špičková hygiena na dosah ruky

Inteligentná domácnosť už nie je sci-fi. Moderné technológie sú čím ďalej dostupnejšie a aplikujú sa do väčšiny produktov na trhu. Jedným z nich je aj vybavenie domácnosti. Bezdotykové odpadkové koše a bezdotykové dávkovače mydiel si veľmi rýchlo obľúbite, pretože vám efektívne zjednodušia prácu a zaistia vašej domácnosti skvelú čistotu. Navyše je ich vzhľad skvele prepracovaný. Verte, že kovové prvky odpadkových košov so senzorom a automatických dávkovačov mydla, dodajú vašej kuchyni alebo kúpeľni nádych nevšedného luxusu.

Bezdotykové odpadkové koše a bezdotykové dávkovače mydla sú vhodné do každej domácnosti

Senzorové odpadkové koše a senzorové dávkovače mydla pracujú na jednoduchom princípe. Vďaka zabudovanému infračervenému senzoru sa v prípade blízkosti vašej ruky alebo nohy aktivuje spúšťací proces a vykoná požadovanú akciu. V prípade bezdotykového koša sa veko automaticky otvorí av prípade bezdotykového dávkovača mydla sa automaticky odmeria vopred stanovená dávka mydla na vaše ruky.

TIP: Nenechajte sa obmedziť malým výberom. Na našom e-shope vám ponúkame niekoľko variantov a veľkostí bezdotykových odpadkových košov. Stačí si iba vybrať.

Výhodou chytrých odpadkových košov a bezdotykových dávkovačov mydiel je to, že nie je nutné, aby boli inštalované v blízkosti elektrického zdroja. Napájanie týchto elektrických zariadení prebieha pomocou klasických batérií, ktoré zakúpite v bežnom obchode. Niektoré zariadenia dokonca disponujú obomi typom napájania. Teda môžete ich pripojiť do zásuvky, alebo ich nechať pracovať iba na batérie, ktoré vydržia niekoľko mesiacov v plnej prevádzke.

Odpadkový kôš so senzorom: stačí sa priblížiť

Dajte zbohom neustále špinavému veku od odpadkového koša, kde sa množia baktérie, rovnako ako nechcenému oderu z rozkladajúcich sa vyhodených zvyškov. Pri varení potrebujete čistotu a rozhodne sa nechcete zdržiavať otváraním nečistej nádoby na odpadky. Odpadkový kôš bezdotykový 2 wings ihneď spozná, že ste nablízku a behom pár sekúnd sa otvorí a po vyhodení nechcených zvyškov sa zase automaticky zavrie. Chytrý odpadkový kôš môžete mať samozrejme pod kontrolou aj ručne. Väčšina modelov je totiž vybavená manuálnym ovládacím systémom.

Neviete, ako vybrať vhodný bezdotykový odpadkový kôš priamo do vášho domu alebo bytu? Prinášame vám jednoduchý návod, ako na to.

Odpadkové koše so senzorom sú vyrobené z kvalitných materiálov odolných proti korózii. Na rozdiel od bežných plastových nádob na odpad, ktoré sú krehké a často sa niektorá časť rýchlo zlomí, vám preto šikovný odpadkový kôš vydrží mnoho rokov. Bonusom je to, že sa vrecia do koša upevňujú diskrétne zvnútra a tak nenarušujú celkový luxusný kovový vzhľad bezdotykového odpadkového koša.

Prečo vymeniť plastové dávkovače za bezdotykové dávkovače mydla?

Možno si myslíte, že dávkovače mydla so senzorom sú vhodné iba do reštaurácií, alebo veľkých firiem. Opak je však pravdou. Bezdotykový dávkovač mydla je skvelý aj do bežnej domácnosti. V porovnaní s bežnými dávkovačmi mydiel je hygienickejšia a tiež oveľa praktickejšia. Už nebudete musieť deti prehovárať na umývanie rúk.

Lámete si hlavu, ktorý dávkovač vybrať? Poradíme Vám, ako vybrať vhodný bezdotykový dávkovač mydla priamo pre potreby vašej domácnosti.

Vďaka dávkovačom mydla so senzorom sa stane hygiena rúk zábavou. Navyše nemusíte riešiť, koľko prípravku si dať na ruke. Ľahko si nastavíte počet mililitrov, ktoré chcete, aby vám bezdotykový dávkovač prípravku automaticky aplikoval na vašu pokožku rúk.

Uprataný domov s minimom baktérií

Chytrá a čistá domácnosť nebola nikdy dostupnejšia. Zaistite vášmu domovu prvotriednu hygienu a zbavte sa nechcených mikróbov jednoducho pomocou bezdotykových odpadkových košov a dávkovačov mydiel so senzorom. Tieto vychytávky do domácnosti s čidlom vám ušetria veľa času a navyše posunú vaše bývanie na vyššiu úroveň. Manipulácia s odpadkovým košom a samotné umývanie rúk nebolo nikdy pohodlnejšie a jednoduchšie.