Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

KOZMETICKÉ ZRKADLÁ S LED OSVETLENÍM: ĽAHKÉ A RÝCHLE LÍČENIE

Základom perfektného make-upu je nielen kvalitná dekoratívna kozmetika, ale aj vhodné osvetlenie, ktoré uľahčuje jeho aplikáciu. Pri používaní klasického kozmetického zrkadla ste doslova odkázaní na svetlo v miestnosti, poprípade počasie vonku. A to môže byť problém, pretože nielen šero, ale aj silné biele svetlo skresľujú farby. Vyhnite sa silným prechodom make-upu a nepresným kontúram raz a navždy. Vďaka kozmetickému zrkadlu s LED osvetlením bude aplikácia make-upu rýchla a presná.

Make-up zrkadlo s osvetlením vyrieši vaše problémy s líčením

Svetlo zohráva pri líčení veľmi dôležitú úlohu. Bez neho by bola úprava obočia, alebo tónovanie make-upu prakticky nemožné. Nesmie však byť príliš intenzívny a oslňovať vašu tvár, pretože to spôsobuje tiene na tvári. Výhodou LED kozmetických zrkadiel je to, že majú v sebe zabudovaných niekoľko LED diód, ktoré dokonale a predovšetkým prirodzene, osvetlia vašu tvár. Navyše si môžete intenzitu svetla regulovať podľa vašich potrieb pomocou dotykového tlačidla. Aplikácia rúžu, alebo púdru preto bude s LED kozmetickým zrkadlom oveľa jednoduchšia, než pred klasickým zrkadlom v kúpeľni.

TIP: Myslíte si, že kozmetické zrkadlá s osvetlením sú určené iba ženám? Opak je pravdou. Skvelým pomocníkom pri holení fúzov, alebo iných úprav mužského zovňajšku je 10x zväčšujúce LED kozmetické zrkadlo, ktoré sa jednoducho prisaje prísavkou ku každému povrchu. Vďaka nemu bude holenie fúzov rýchlejšie a precíznejšie.

Jeden dotyk a LED kozmetické zrkadlo je v prevádzke

Používanie kozmetických zrkadiel s osvetlením je veľmi jednoduché. Stačí jeden stisk a LED diódy sa rozsvietia. Väčšina modelov je napájaná klasickými batériami, ktoré môžete zohnať v každom supermarkete, alebo pomocou USB kábla. Kozmetické make-up zrkadlo s LED osvetlením sa hodí do všetkých miestností, kde si radi upravujete váš make-up. Je elegantný a vďaka ideálnej veľkosti ho môžete postaviť napríklad na toaletný stolík alebo poličku v kúpeľni.

Sama sebe vizážistkou

Chcete sa cítiť ako filmová hviezda v profesionálnej hereckej maskérni? Trojpanelové kozmetické make-up zrkadlo s LED osvetlením vám splní váš sen. Tri ideálne rozmiestnené panely zrkadiel s optimálnym podsvietením, ktoré zaistia 21 LED diód, vám poskytnú dokonalý odraz vašej tváre. Centrálne zrkadlo je vhodné na bežné úpravy a nanášanie pleťového make-upu. Bočné, zväčšujúce zrkadlá, oceníte pri tých najprecíznejších úpravách ako je kontúrovanie pier, alebo vyfarbovanie obočia. Prispôsobte si LED kozmetické zrkadlo tak, ako budete potrebovať vďaka rotačnému kĺbu. A po dokončení líčenia bočné krídla zavrite a máte upratané.

Ste perfekcionistka a potrebujete si prekontrolovať váš make-up počas dňa? Vreckové LED kozmetické zrkadlo má nielen praktický tvar, ktorý sa hodí do kabelky, ale hlavne vďaka zabudovaným LED diódam osvieti dokonale vašu tvár, či už ste v aute, alebo napríklad v kancelárii.

Líčenie s LED kozmetickým zrkadlom budete milovať

Dajte zbohom zlému a nepresnému líčeniu. Vďaka make-up zrkadlám s osvetlením bude práca so všetkými kozmetickými produktmi oveľa jednoduchšia a presnejšia. Už nikdy nebudete musieť riešiť nevhodne nanesené očné tiene alebo zle zvolený odtieň tvárenky. Vaše očné linky budú rovné a kontúra rúžu bez jedinej chybičky. Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením vám efektívne zjednoduší aplikáciu make-upu a zaistí, aby ste líčením zbytočne nestrácali váš čas.